Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is így van ezzel vagy...

Más is így van ezzel vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 17/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok plázacica,de normális,értelmes lánynak tartom magam. Nem volt még barátom,de azt hiszem,hogy hiányzik az érzés,hogy legyen mellettem valaki. Vannak akik lenéznek,hogy 17 évesen nem volt barátom,de szerintem inkább ilyen legyek,mint egy ribi,aki hetente váltogatja a pasijait. Sosem voltam még részeg(és nem is akarok),nem járok el szórakozni,csak nyáron néha. Kicsit csendes vagyok,de amúgy szeretek beszélgetni,viccelődni másokkal.

2015. febr. 25. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozzál velük, semmi probléma nincs azzal, hogy neked még nem volt barátod. Rengeteg egyéb helyen lesz még alkalmad ismerkedni, nem csak szórakozóhelyeken adatik meg.
2015. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Linó03 ***** válasza:
45%
Lehet, hogy nem átlagos, de egészséges vagy.
2015. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
45%
22 vagyok, és szerintem nagyon is tiszteletreméltóan viselkedsz. Nincs szégyelnivalód, és biztos van még más láby is aki olyan mint te mivel én is ilyen voltam és vqvyok is :)
2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Számomra nem derült ki ebből, hogy miért is lennél te szerencsétlen.

Mellesleg 17 évesen még nem késtél le semmiről..

2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
50%
* lány, vagyok :D
2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Hmm... 18 éves vagyok, nem járok bulizni, az alkoholt egyenesen utálom.

Kemény 1 db barátnőm volt idáig pedig azt mondják rám hogy egy csettintésre sok csajt megkaphatnék.

De kell a fenének a sok hülye ribi.

2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Szívás.
2015. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
bár ez lenne a normális, nehogy megváltozz
2015. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a jó, nehogy azt hidd! Ne változz meg! Ilyen egy normális lány, ha nincs kivel ne erôltesd, amit nem szeretnél(és nem kötelezô :D) ne csináld!
2015. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogsz találni valakit, biztos vagyok benne. Fogadni mernék, hogy a visszafogottságod miatt nem talált még meg senki. A csendes, visszahúzódó lányok sokszor elijesztik a közeledő fiúkat.Ha esetleg szeretnél, beszélgethetünk. Nekem szimpatikus az írományod alapján 21/F :)
2015. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!