Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez általános tényleg vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános tényleg vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
A nyár során több fiúval is találkoztam. Mindegyikkel tök jól ellevelezgettünk, aztán találkoztunk. A találkozón volt szex is. Aztán utána még beszélgettünk, hogy talizzunk, de mindegyik valami kifogással eltűnt. Persze nem azonnal. Volt olyan aki pl 3-4 találkozó után. És egyszerűen már azon töröm a fejem, hogy lehet velem van a gond csak nem tudok róla, mert nem mondta meg egyik se. Eddig egészséges önbizalmam volt, de most teljesen bekavart, hogy a héten ez megismétlődött.

2015. okt. 29. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Csak a fsz kellett nekik. ://

Vigyázz kiben bízól.

2015. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért feküdtél le velük ha komoly kapcsolatot szeretnél?
2015. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is örülnék hogy megszopat valaki.
2015. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy komolyat kerestem? SEHOL! Szexhavert kerestem. Meg könyörgöm. Ha csak talizunk és szex, akkor máshogy áll az ember a dologhoz, de előtte teljesen jól elbeszélgettünk, leveleztünk. Nem 1 sor után bumm szex...
2015. okt. 29. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as főleg, hogy pasi vagy.


Egyébként kérdező, nem igazán értem a bajod. Egy nyár alatt több fiúval is összejöttél a neten, találkoztatok, szexeltetek és most csodálkozol, hogy miért szívódtak fel?


Elve erről szólt az egész dolog. Vagy Te mást hittél?

2015. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem fogalmaztam meg jól a dolgokat. Mindegyik azt mondta, hogy nem egy alkalomra keres partnert. És érdekes mégis 2-3 tali után eltűnt. Volt aki 1 után. Nincs azzal gondom, hogyha nem akar mégse tovább szexelni. De ezt meg lehet ÉRTELMESEN beszélni, de nem ez történt. Érted? És igen fiú vok, de a téma HOMOSZEX kategóriában van, így adja magát.
2015. okt. 29. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedved kérdező én is szívesen beszélgetnék veled ;)
2015. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet találtak számukra jobbat, nem élvezték annyira. lehet csak kamuztak és ők nem is terveztek veled összejárni rendszeresen vagy idő közben megismerkedtek valakivel
2015. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez!
2015. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen egyszeri sexet kerestek de lehet azt hitték ha elmondják nem adod be a derekad, én is ilyen pasikat keresek mint te sokszor átvágtak mint téged, egyetlen csávót találtam akivel ez működött de tovább tanultam messze elkerültem így ezt is bebuktam. Ez ne tegye tönkre az önbizalmadat mert ilyen emberek vannak. Ismerkedj tovább bátran :D 20/F
2015. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!