Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék belsőleg megvált...

Hogyan tudnék belsőleg megváltozni? (lent)

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon félénk voltam/vagyok, nehezen tudok barátkozni (épp ezért is kevés barátom van)

A fiúkkal sem merek beszélni. Ha tetszik egy fiú mindig elszúrom valahogy és sosem jövök össze vele.

Nem vagyok az a felkapott nagy valaki (menő) akit mindenki ismer. stb.


Tehát önbizalomhiányos vagyok és szeretnék magabiztos lazább lenni mert igy nem vagyok boldog.


"SZERETNÉK EGYSZER IGAZÁN BOLDOG LENNI" !!



2015. nov. 21. 13:12
 1/3 anonim válasza:
Öltözz olyan ruhàkba amikbe magabiztos vagy. A frizurà is legyen olyan. Mindig mond ki a vèlemènyedet. Pròbálj több emberrel beszèlgetni. Legyèl nagyobb tàrsaságokba... Ès ne fèlj. Ha fèlsz nem vàltozik meg semmi.
2015. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van. Mindig tedd fel a kérdést:Mit tennél ha nem félnél?

És van mit veszíteni? Néha megéri kockáztatni.

Tényleg vegyél olyan ruhákat, amikben szépnek érzed magad, és olyan fehérneműt is, mert az rengeteget számít ám.

2015. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lehet, hogy önismereti könyveket kellene olvasni, vagy ilyen foglalkozásokra járni...vagy valamilyen közösségebe ami érdekel...mert az azonos érdeklődési kör összehozza az embereket. Nem otthon üllni és azt mondogatni hogy félénk vagyok...van aki kimondottan azt szereti, hogyha nem agy olyan nagyszájú. Nekem azok a csajok nem is jönnek be...félperc után zsong a fejem tőlük...
2015. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!