Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bátortalan vagyok "fiúzás"...

Bátortalan vagyok "fiúzás" ügyében? Még sosem volt barátom, normális ez? 18/L néhanéha úgy gondolom h szükségem van rá/vkire.

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok, még sosem volt barátom. Mára már minden elhamarkodottan történik, 12 évesen szüzességvesztés, stb. Furcsa h én még nem értem meg ehhez. Minden nap sokáig maradok a suliban vagy itt-ott, "nem lenne időm senkire". Máskor viszont úgy érzem, igen. Nem is tudom normálisan szavakba önteni a problémámat, de pl. az osztálytársaim elég lekezelőek velem ezügyben. kb ez a kérdés magukban: "ugyan, mit tud ez erről..." Nem vagyok nagy bulizós, tehát partis-ismerkedés kilőve. Csúnyának sem tartom magam, mégsem megy. Mit tegyek?!
2010. márc. 21. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj el kulturális programokra, öltözz csinosan, legyél vidám, mosolygós! Egyébként én is hasonló válságban szenvedek, mint te, csak én egy 3 éves kapcsi után nem találom a helyem. De hiszek benne, hogy jönni fog! Amúgy pesti vagy?
2010. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vesztettél semmit. Sőt...jobb lenne, ha minden lány ilyen lenne mint te, mert nekem sajnos nem sok jó tapasztalatom van a "mai lányokkal", pedig volt már több barátnőm is. Persze ezeknek a kapcsolatoknak általában elég rövid idő alatt vége lett.(3-4 hónap volt a leghosszabb). Szóval nyugi. Van aki örülne, ha ilyen lányt találna mint te. (én legalábbis biztos)


18/F

2010. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
színesen öltözködök, mindig vidám vagyok, mosolygóóós. a különleges öltözködésre adok. 7köznap pesten, 7végén vidéken lakom:)
2010. márc. 28. 10:36
 4/4 anonim válasza:

Ha jársz valamilyen szakkörökre pl Dráma,Természet szakkör stb.akkor 1-2iratkoz ki és akkor 45perced rakódik a szabadidődhöz.Mennyel a barátnőiddel ilyen enyhébb partikra...Talán rakd föl magad ilyen társkereső oldalra(bár én nem tenném meg soha)de te tudod.

Ennyit tudokmondani.Remélem segítettem.

2010. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!