Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem magam ilyen...

Csak én érzem magam ilyen bunkónak?

Figyelt kérdés
Tegnap elővettem az idegenkifejezések szótárát,és annyi szó van benne,amit már hallottam,de nemtudom mitjelent, hogy annyira parasztnak érzem magamat,hogy az nemigaz.:O
2010. márc. 21. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy az.

Magyarok vagyunk, mégsem tudunk az anyanyelvünkön beszélni. Sokan azért használnak annyi idegen szót, mert azt hiszik, hogy így műveltebbnek látszanak.

2010. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bunkóság, csupán műveletlenség.
2010. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így. Sokan akik használják sem tudják a jelentését.:) Ragozásukat meg végkép.:) Ettől nem leszel paraszt.
2010. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, akkor lennél paraszt, ha használnád őket és nem tudnád mit jelent. Szerintem az egyszerű kifejezéseket tök fölös túlbonyolítani, röhögök, ha valaki ilyet csinál...
2010. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te. Sztem is a vagy.
2010. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha változtatni szeretnél a helyzeten olvass sokat, és fejts keresztrejtvényeket.
2010. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!