Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőst elpuskáztam? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőst elpuskáztam? Miért érzem magam bunkónak?

Figyelt kérdés

a tegnap volt egy buli és megtetszett egy lány...semmit nem tudtam róla. A buli folyamán közelebb kerültünk, éreztem, hogy én is bejövök a lánynak. Meg is hívtam egy italra, de nem akartam egyből lerohanni a csókkal. Eddig oké is volt, fülig mosoly voltam, míg oda nem jött egy pasi és egy kicsit táncolt a lánnyal, oszt lesmárolta. A lány se ellenkezett. Nem is kell mondjam, hogy milyen bunkónak éreztem magam. Amúgy az az est folyamán még vagy ketten lesmárolták.

Már kiment a divatból az ismerkedés...esetleg legalább egy Helló...hogy hívnak? Nem akarom nagyapáink stílusát hirdetni, csak fel akarok világosodni. Én elfogadom ezt a Jó a csöcsöd!! Kő cola stílust is.


20 fiú


2010. ápr. 21. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy ribit. Erre sajna nem lehet mit mondani. De még jó is hogy hamar ráláttál a dolgokra, ugyanis az ilyen lányok nem valók kapcsolatra.
2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy ribancot, barátom... Ez van, sok lánynak ennyi az erkölcs (meg főleg az értelem)... Szokd meg, és igyekezz olyan csajokat keresni, akik normálisak...


Amúgy jah, egy normális pasi nem úgy kezdi, hogy egyből lesmárolja, egy normális lány meg pofán is vágná érte! Szal nem benned van a hiba!

2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Na ez a mai világ! Szánalmas az ilyen ribanc! Nő létemre én szégyellem de komolyan! És akkor a normális nőket meg ugyan ilyen ribancnak nézik, vagy éppen észre sem veszik merthát nem smárolnak velük 2 perc után!
2010. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem kevertetek ki Tudja mik vannak az ilyenek szájába! Egyébként ilyen lett a világ elrepült felettünk az idő így 21 évesen mi is múltkor döbbentünk rá a barátnőmmel mikor elmentünk egyik este valahova!
2010. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz... ez egy igazi kis K volt!!!
2010. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi...megnyugtattatok. Legközelebb megnézem, hogy kit hívok meg egy italra.
2010. ápr. 21. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem csókoltm volna meg, ki tudja hány redvás f@szt szopott előtted, vagy hány emberrel smárolt? Oo
2010. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy csoppet se kell magad bunkonak erezd, hat sajnos egy ilyet fogtal ki aki 2 perc utan smarol egy sraccal aztan kitudja 5 perc utan miket csinal

jaj igen de azert ferre ertess ne essen nem mindenki ilyen

ugyhogy csak keress, ismerkedj tovabb a rendesebb csajok nem hadjak ki az ismerkedest :)

17/L

2010. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy ribi volt.Szerintem ez a csaj a műbalhé kategoriára hasonlít.Mutogatja magát,de konkrétum semmi.Ebbe tartozik az is,amikor a lányok feltünően smárolnak a diszkó közepén.Kamu.

Ha több tapasztalatod lesz,csak alkalmazkodni kell a szituhoz és fel tudod szedni,ha akarod.

Diszkóban meg nem a legkönnyebb ismerkedni.Fel vannak készűlve rá és a rivális is sokkal több.

2010. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

en minden hetvegen tobb lannyal ismerkedek,hat mit is mondhatnek 25-30% uk ha szeretkezni hivnam eljonnenek elso este,10% ott helyben wc ben vagy barholl,5-10% aki normalisan tud viselkedni es akiert kell harcolni,normalisabb nok a tobbi szazalek az a tipus akivel flortolsz tancolsz hazakisered,utanna meg talalkoztok es johet a szex,a mai vilag oket latja "normalis" lanyoknak


clyde

2010. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!