Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz memória vagy mi lehet...

Rossz memória vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Általában nagyon rossz a memóriám. A tegnapi napokra sem szoktam soha emlékezni, de még arra sem, amit csináltam a múltban. Persze, vannak olyan dolgok az életemben, amikre emlékszem. A lelki állapotom általában mindig változik. Van, mikor a puszta gondolataimtól ideges vagyok, olyankor nem tudom mit tegyek. Általában csak ez az érzés van bennem. A semmire gyakran vagyok ideges, de nem tudom mit tegyek ellene. Úgy általában nem vagyok egy ideges személyiség, de az is idegesítő, hogy mások szerint követtem el olyan dolgokat is, amikre nem emlékszem (általában csak mondok olyanokat, amikre nem emlékszem.). Általában nagyon stresszelek iskola miatt, vagy bármi más miatt, pedig iskola miatt nem is kéne. Sokszor olyan is van velem, hogy olyan gondolatok ugranak be a fejembe, amelyekre nem gondolok. Bár nem tudom, hogy más embereknél is így van-e.

Azért adtam meg további paramétereket, mert hátha tudtok segíteni abban, hogy vajon ez része-e annak, hogy rossz a memóriám. Van, mikor mondjuk lefagyok, és nem tudom hogy mit akartam eredetileg csinálni.


2015. nov. 26. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Abszolút ilyen vagyok én is. :) Én csak a fontos dolgokra emlékszem, és tudatosan kitörlöm a fejemből ami felesleges.

Tudod az ilyen alapvető dolgokat sok ember elfelejti. És lehetséges mások beetetnek, velem volt már ilyen , tisztáztam khhm "szépen" velük az ügyet és voálá! Nem felejtek el semmit amit mondtam. Hmm egy kicsit különös. Ne aggódj, de az idegesség miatt nem tudok mit tenni bocsi. :(

2015. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!