Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek japán?

Hogyan lehetek japán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagy problémám amiben szeretnék segítséget vagy tanácsokat kérni.Ezt nehéz megfogalmazni, de lélekben teljesen más vagyok mint amilyen a külsőm.Én külsőre egy magas, európai lány vagyok, de belül pedig egy alacsony ázsiai lány.És nagyon nehéz emiatt az életem, mert az emberek nem azt látják bennem amikor találkozom velük, hogy "milyen aranyos lány" hanem azt hogy jézus milyen magas.Tudom hogy a magasságomon már nem változtathatok, de hogyan lehetnék aranyos, és kicsit japánosabb?(igyekszem öltözködésben, és viselkedésben is teljesen önmagammá válni...de borzasztó ilyen magasnak lenni):(


2010. márc. 21. 14:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mer milyen magas vagy?
2010. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy ha valaki megismer rájön, hogy ki is vagy valójában : )

2010. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
189 cm magas vagyok.
2010. márc. 21. 15:03
 4/25 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2010. márc. 21. 15:04
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Ahhoz, drágám, sárga bőrrel és ferde szemmel kellett volna születned.
2010. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
És hogyhogy pont japán szeretnél lenni? (Milyen fura kérdés..) Gondolom a stílusuk tetszik, meg ahogy öltözködnek.. Hú, mellém kellene állnod, én pont a másik véglet vagyok. 20 éves vagyok, és 147 cm. Rám is sokszor furcsán néznek, nem tudják belőni a koromat, mivel nagyon nőiesen öltözködök, magas sarkú nélkül egy lépést se.. de én már elfogadtam, hogy ilyen pici vagyok, sőt büszke is vagyok rá. Szerintem te is fogadd el magad, nagyon sokan irigyelhetnek... Figyelj, nem gondoltál még a modellkedésre? így ismeretlenben nem tudom, milyen lehetsz, de ott nagyon kapós lennél! :P
2010. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szia!! Köszi hogy írtál.

Hát az a baj,hogy nagyon nehezen viselem a magasságot.

Hidd el hogy szívesen adnék neked pár centit, és akkor szintben lennénk:)

Egyépként ez a japán dolog amióta csak tudok róla, mindíg vonzott....és most e mellé képzeld el h milyen az ha valaki kicsit sem hasonlít külsőre, arra ami legbelül önmaga....:(

Ezért írtam ide hogy segítsetek nekem.

2010. márc. 21. 15:39
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

ez nem könnyű lehet biztos...igazából nagyon szeretnék valami jó és értelmes választ adni, illetve segíteni neked, de nem nagyon tudok:(

talán próbálj meg olyan külsőt varázsolni magadnak, ami japános, tehát sötét, egyenes haj, japános smink, sötét kontaktlencse...:)

a magasságodra meg igenis tessék büszkének lenni:)

amúgy nem minden japán kicsi, szóval...:)

amúgy a modellkedés, amit már írtak, nagyon jó ötletnek tűnik ám:) a modellkedésben megismernél olyan lányokat, olyan magasakat, mint amilyen te vagy, és már is nem tűnne fel, hogy magas vagy, hiszen ott csak is olyan magasak vannak, nem néznének ki miatta meg semmi:) és utazhatnál is:)

nagy sikereket érhetnél el:)

ami még jó lehet, ha ismerkednél japánokkal, megismernéd őket, a stílusukat, vagy ha nem is ismerkedsz, nézz utána az interneten, és hátha jobban éreznéd magad a bőrödben:)

biztosan nem könnyű neked, és kár, hogy nem tudok neked sokat segíteni, mert nagyon szeretnék, de azért remélem, hogy ezzel a pár sorommal vigasztalni tudlak:)

és jobb kedved lett:)

és amit sose felejts el: te így vagy tökéletes, ahogy vagy, és nagyon értékes ember vagy, valamint értelmes is, ezt a soraidból rögtön leszűrtem, légy büszke magadra:)

mosolyt kérüüüüüüünk:)

sok sikert:)

19/l

2010. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a sorokat amiket írtál nekem:)

És már attól a gondolattól hogy van olyan ember aki megért, és próbál segíteni már ettől jobb kedvem lett.

Tényleg köszi:)

Egyépként beszélgetek japánokkal, nem is egyel...

Az angol tudásom nem az igazi, de nagyon igyekszem...

mert komolyan érzem azokat amiket már leírtam, és szeretnék egynap úgy felébredni hogy úgy nézek ki mint ahogy belül érzem magam...

Ha magasságra nem is..:(

A modellkedés az jól hangzik, útánnanézek..hátha találok valamit:)

2010. márc. 21. 19:32
 10/25 anonim ***** válasza:

Egyébként szerinted hogyan lehetne úgy öltözni, sminkelni, hogy minél japánosabbnak nézzen ki, de azért a magyar keretek között?

Vagy hajat egyenesíteni? Esetleg frufrut vágatni?

Ezeken gondolkodtam én is, de nem jutottam sokra..


A magasságod miatt ne aggódj, én szeretnék magasabb lenni :)

És modellkedhetsz, kosarazhatsz..

2010. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!