Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki azt hiszi mindig...

Mindenki azt hiszi mindig jókedvű és mosolygós vagyok, de ez nem igaz. Ha nem látnak eltűnik mosolyom és csak a szomorúság van a lelkemben. Hogy tudom elmulasztani ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Nagy társaságban nem szoktam a beszélgetésekhez sem hozzászólni,mert félek hogy megint kinevetnek, úgy érzem magam, hogy átlátszóbb vagyok mint egy ablaküveg. Ez az én hibám mert csendes vagyok. Nagyon magányos is vagyok, de ha beszélgetek pár emberrel és viccelődök, nevetek velük, jókedvűnek látszom, észre sem veszik, hogy valami bánt. De amint egyedül maradok eltűnik a mosolyom, és érzem a szívem összeszorul. Nagy űrt érzek a lelkemben. A legjobb barátaim külföldön dolgoznak, velük nem tudom megbeszélni.

2015. szept. 29. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid, sport amit csinálnál szívesen? El kéne járni jobban, meg megismerkedni új emberekkel :) Úgy tűnik nem jó az a társaság ha ilyen feszült vagy köztük, de biztos lenne sok olyan ahol meg jól éreznéd magad
2015. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen visszahúzódó hobbijaim vannak. :)Tényleg kellene valami megoldást találnom arra, hogy gyakrabban kimozduljak otthonról. Az is visszahúz hogy egyedül elindulni nehéz, buliba is milyen már ha egyedül megyek :)
2015. szept. 30. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen visszahúzódó hobbik ? :)
2015. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak hullámospapagájaim otthon, velük foglalkozom, gyakran sütök sütit, olvasgatok, ha jó az idő túrázok
2015. okt. 1. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek jó dolgok! Túrázáshoz is lehet találni sok embert embert, meg utazáshoz. Olvasás könyvtárban több ember között ? :)

Bulizni járnál el jobban szívesen?

2015. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régen voltam már bulizni kb 3 hónapja. Sajnos nagyon félénk vagyok, mindig kivülállónak éreztem magamat buliban. Olyankor sokkal magányosabbnak érzem magam. :(
2015. okt. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!