Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiszel önmagadban! Mi múlik...

Hiszel önmagadban! Mi múlik rajta?

Figyelt kérdés

Hiszel abban ha valamit nagyon akarsz akkor azt el is éred?

Annak ellenére hogy mondjuk nem sok esélye lenne rá, de te hiszel magadban és megvalósítod ha beleszakadsz is!

Meg tudod valósítani álmaid! Siker, pénz, csillogás, vagy kinek mi, egy új barátnő, vagy egy gyönyörű család,..gyógyulás ,új autó ,szép ház,...vagy egy új munkahely,..vagy egy iskola elvégzése,...


2010. márc. 21. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eléggé önbizalomhiányban szenvedek. De próbálom megvalósítani a terveimet. Természetesen nincsenek nagy,lehetetlen álmaim...az ilyesmiben nem hiszek..ezek csak nagy vágyak...
2010. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ömbizalomhiány nálam is megvan, de ha valamit meg akarok csinálni, akkor hiszek magamban. Hogy várhatnám el mástól, hogy higgyen bennem, ha még én magam sem hiszek? Bár kevés hosszútávú célom van, inkább általános dolgok. Normális élet, normális emberi kapcsolatok, jó állás, magas szintű tudás a szakmámban... stb. De ezek nem konkrét dolgok.
2010. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én elég optimista vagyok, és bízom abban, hogy ha valamit el akarok érni, azt el is tudom. így dolgozom, így élek, és eddig bejött. ha elhatározok valamit, és tényleg akarom, akkor mindent megteszek, és sikerül is.

szerintem minden csak elhatározás kérdése, és megfelelő céloké, mert nem jó túlontúl nagy falatokat harapni. olyat tervezz, amit el tudsz érni, esetleg a mik kissé elérhetetlen. aztán, ha kész, jöhet a következő :-)

2010. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én hiszek.

Meg pl. ha megkérdezik tőlem, hogy mi szeretnék lenni, nem azt válaszolom, hogy DIvattervező szeretnék lenni, hanem divattervező leszek. : D

Kitartok az álmaim mellett.

2010. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ez teljesen így van, a saját példáimból tudok mondani:

-kemény elhatározással, de sikerült 14kilót lefogynom

-a város legrosszabb iskolájába jártam, utáltam mindenkit, az emberek szemetek voltak, a tanárok is, nem lehetett tanulni. aztán fogtam magam, és tudtam, hogy nem sok esély van rá, ráadásul évközben jutott eszembe, de fogtam magam, átballagtam a város legjobb iskolájába, és beszéltem az igazgatóval. csak bátorság kellett hozzá, tudtam, hogy meg sem próbálom, akkor ott ragadok azon a helyen. és sikerült, egy hét alatt már ki is iratkoztam.


ez csak két példa volt, de én tudom, hogy bármire képes vagyok, ha eléggé akarom. talán ezért is van, hogy nem vágyom nagyra, csak egy kis faházikóra a tengerparton, ahol megöregedhetek... :)


és még csak 18 éves lány vagyok ;)

2010. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szesze ***** válasza:

Én meghatározom magamnak, hogy mire vagyok képes, és csak bizonyos határokon belüli dolgokra vágyok.

Pl nem akarok bmw-t csak egy kocsit, és nem akarok egy izmos magas szőke gazdag pasit, csak szerelmes szeretnék lenni....


Vedd észre mire vagy képes....ne tedd túl magasra a mércét...

2010. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!