Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltoztam, van baj ezzel?

Megváltoztam, van baj ezzel?

Figyelt kérdés
Mostanában, bár már inkább az elmúlt egy évre jellemző volt, hogy feleslegesen nem szeretek kimozdulni itthonról. A barátokkal is kevesebbszer találkozok, inkább otthon vagyok a párommal, tanulok, esetleg elviszem a kutyát sétálni, de ilyen hogy én kocsmába meg inni menjek az ki van zárva. Nem igazán szeretek már bulizni, így jól elvagyok, meg ott van a párom és 1-2 közeli barát, kis nyugis élet. Nem stresszelek, hogy úristen mit gondolhatnak rólam, meg nem is akarok kitűnni, sokkal jobban megvagyok a háttérben. 20 éves fiatal vagyok, elvileg ennyi idősen tombolni kellene, főleg mivel fiú vagyok, de egyáltalán nem hiányzik az olyan életvitel. Kissé hosszú lett és lehet értelmetlen is, de azért kíváncsi vagyok, hogy ez így normális-e.
2015. nov. 28. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz. Most éppen lazábbra veszitek a figurát. Gondolom örülsz, hogy együtt lehettek a barátnőddel. A többiekkel ne foglalkozz, akkor menj bulizni, ha lesz kedved hozzá... de szerintem azért érdemes más emberekkel is találkoznod, hogy kettesben ne únjatok egymásra.
2015. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!