Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is észrevettétek ezt az...

Ti is észrevettétek ezt az összefüggést?

Figyelt kérdés

Azoknak az emberek akiknek normális gyerekkoruk volt.Felnőve csak buta személyiség nélküli átlagemberek lesznek akik csak maguk elé néznek .

Azoknak az emberek akiknek valami nagy tragédia történt a gyerekkorában.Sokkal jóban látják a dolgokat a világban és valahogy alapból más felfogásúak más gondolkozásúak az átlagembernél .


köszönöm hogy elolvastad

Kérlek ne kötekedjetek olyanokkal hogy és mi a normális ?


2015. nov. 28. 19:12
 1/2 anonim válasza:

Nem gondolom, hogy mindenki, akinek normális gyerekkora volt buta személyiség nélküli átlagember lenne. Persze van ilyen. Talán az élet sokakat megedz.


Azoknál, akiknél valami nagy tragédia történt gyermekkorban, két lehetőség van. Az első, amit Te leírtál, a második, hogy nem tudja elviselni, és beleroppan, azaz lelkileg sérült ember lesz belőle. (Mindkettőre láttam már példát a környeztemben.)

2015. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, nem éppen. A gyerekkorom a legjobb dolog, ami történt velem.. voltak barátaim, ott volt a családom, viszonylag jómódúan éltünk, mindent megkaphattam, arról ne is beszéljünk hogy a külsőmmel sem volt különösebb bajom. És most? Egy magányos, depressziós felnőtt lettem, egy szál barát nélkül. Habár az én szüleim elváltak és én ezt 'tragédiának' élem meg még a mai napig, de nem hiszem hogy csak ezen múlik. Az ember környezetétől, helyzetétől függ, meg az emberektől is akik körülveszik. Szintén úgy gondolom, hogy mindenkinek van egy alaptermészete, és az fejlődik tovább.. én pl. mindig is félénk, visszahúzódó voltam, már gyerekkoromban is és ez a mai napig nem változott. Hogy milyen a felfogásom? Hát, abban biztos vagyok, hogy más mint a többieknek. Csak úgy példának okáért soha nem azt találtam a szórakozásnak, hogy leiszom magam a földig a kocsmában és - már bocsánat - rázom a p*csámat hogy körülugráljanak. Ez persze konkrétan jobb mint az átlag (legalább is, véleményem szerint; mások utálnak emiatt), de hogy tényleg jobb e 'különcnek' lenni? Nem tudom.. Én inkább vagyok magányos különc mint egy olyan ostoba tömegember akikről valószínűleg te is beszéltél. Csak hát a magány.. döntse el mindenki magának.
2015. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!