Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most akkor nem egy véletlen...

Ez most akkor nem egy véletlen? Lehet, hogy a sors akarja, hogy találkozzak azzal a nővel? (KÜLÖNLEGES, nem mindennapi sztori! )

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon egy nő 2009.11.hónap valahányadikán tett fel egy kérdést,hogy "Győrben tudtok jó női fodrászt ajánlani?",és én erre leírtam,hogy ki vagyok,és hogy iwiwen keresse meg a fodrászomat(a fodrászom nevét is leírtam).A nő elköltözött Győrbe,és ezért keresett új fodrászt.És pont egy buszon ültek a fodrászommal,egyikőjük sem ismerte a másikat,sosem hallott a nőről a fodrászom semmit,csak a nő hallott a fodrászomtól erről az oldalról,tőlem.És ugye ez a nő nagyon szemfüles volt a buszon,a fodrászom telefonált és bemutatkozott egy másik kuncsaftjának,és ez a nő,akinek írtam a kérdésre a választ odament a fodrászomhoz,és megkérdezett valami olyasmit,hogy "Te vagy a Bodi Kinga?",és akkor ugye azt is mondta a nő,hogy én ajánlottam neki.És a fodrászom ezt ugye keresztanyámmal üzentette meg nekem,hogy most akkor kedvezményt is kapok.De azt még mindig nem értem,és soha nem kaptam rá eddig választ,de most akarok rá választ kapni,hogy akkor ez most nem egy véletlen?És a sors azt akarja tőlem,hogy találkozzak ezzel a nővel?Vagy van valamiféle feladatom az életben,szóval esetleg a szakmámat illetően ez másfele terelheti a dolgokat?Vagy esetleg kiderül,hogy az a nő nekem valamifajta olyan információt adhat,ami nekem a későbbiekben fontos lehet?Vagy egyszerűen csak a Szerencse játszadozott velem?Mert azért érdekes az,hogy pont egy buszon ül vele...
2010. márc. 27. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
ebbe semmi különleges nincs, 1 buszon ültek, és kész.
2010. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát de figyelj..miért nincs ebben semmi különleges?Nem ő telefonált neki h üljünk egy buszon...xĐ megh. nem telefonált neki előtte sosem,nem tudta ki ő,semmi.
2010. márc. 27. 22:49
 3/11 A kérdező kommentje:

Most gondolj csak bele.Egy olyan ember,aki jól meggondol mindent,azt mondaná,hogy véletlenek márpedig nem léteznek.Az,hogy ők pont egy buszon ültek..az igenis különleges,és hogy az a nő nem felejtette el,hogy a kérdésre ki írta meg a választ,hogy hívják a nőt..meg ugye a fodrászom mindig úgy mutatkozik be,hogy "Haló,xy vagyok!"..ez egy megszokása neki,és ez sem volt akkor véletlen.Annyi minden nem jöhet össze,hogy:

-Egy buszon ültek.

-Én ajánlottam 2009.11.08.-án ezt a fodrászt a nőnek,akinek mégcsak a nevét sem tudom meg semmi.

-Sosem beszélgettek.

-Sosem beszéltem ezzel a nővel,nem küldtem privát üzenetet neki,hogy akkor ő most kicsoda,meg ilyenek.:P

2010. márc. 27. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben találkoznék vele kíváncsiságból:)
2010. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
mekkora szar vagy XD
2010. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor mondok neked valamit. exemmel 2 éve nem találkoztam. nem tudom, hány kilóméterre lakik tőlem, de nagyon messze. Budapesten (ami azért elég nagy város) összefutottunk egy olyan helyen, ahol előtte még tuti nem járt (tudom, mivel én napi szinten ott vagyok). Szerinted ez mi ha nem véletlen???

Hány éves vagy te...?

2010. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

ezen jót röhögtem XD

"Vagy esetleg kiderül,hogy az a nő nekem valamifajta olyan információt adhat,ami nekem a későbbiekben fontos lehet?"

te beteg vagy. XDDD

2010. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az ilyen kommentelők meg szánalmasak,mint te,kedves utsó..:P
2010. márc. 28. 14:02
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Sima véletlen.
2010. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
23:40 VAGYOK.Én értem egyébként mit akarsz kihozni ebből az egészből,szokták azt mondani hogy lehet hogy el kell beszélgetni az illetővel,mert valami érdekes információt adhat át.Néhány hónapja volt 1esetem:volt egy srác,akit szinte minden nap láttam,de nem foglalkoztam vele.Egy nap,mikor egyszer tüzetesen rápillantottam,valami fejbevágott,hogy valamiért beszélnem kell vele,illetve hirtelen nagyon jóképűnek találtam.1nap alatt megoldottam fondorlatosan hogy szóba elegyedjek vele,kiderült hogy 1iskolába jártunk,stb.Akkor mondta 1ismerősöm hogy találkozgatni kellene vele,mert ez nemhiába történt.Végül is én hagytam a francba az egészet,pedig ki tudja mi lett volna ennek a vége.Én még mindig azt mondom találkozz vele,nincs ebben semmi különös,és hátha valami izgi sül ki belőle:)
2010. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!