Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másra se vágyom, csak, hogy...

Másra se vágyom, csak, hogy legyen szabadidőm, de, ha van, akkor nem tudok mit csinálni. Miért?

Figyelt kérdés

4-ig melóhelyen vagyok, ha nem, akkor nem gyakorlati idő van, hanem egyetemen vagyok, hazajövök aztán vagy kondi 1,5 óra heti 3x, aztán magántanárhoz megyek, vagy műszakirajzolok, vagy elmegyek bevásárolni. Ha ezek közül 1 is képbe jön az adott napon, akkor van olyan 1-1,5 órám arra, hogy a gép előtt üljek és ne az iskolán törjem a fejem. Minden második nap kaját csinálok 2 napra előre, ez is elvesz 45 percet minden napomból. Másra se gondolok, csak, hogy legyen már szilveszter és végre elmenjek a barátaimmal bulizni. Hétvégenként ez nem lehetséges, mert nem itt élnek, ahol én. Hétvégenként csak a gép előtt ülök és azon gondolkozom, hogy mit csináljak. Unatkozom. Van, hogy néha iskolai dolgokat csinálok, készülök, rajzolok vagy valami, de, ha nem, akkor nem tudok mit csinálni, pedig pont erre vágyom hétköznap, hogy legyen egy kis szabadidőm. Nincs merre menni senkivel, mert a csoporttársaim is pihennek, mert nekik is ennyi idejük van hétköznap, mint nekem.

Igazából a legjobban arra vágyom, hogy lefeküdjek pénteken 11-kor és felkeljek másnap 10-kor kipihenten, de ez sosem jön össze valamilyen okokból kifolyólag.

Tiszta ellentmondás ez az egész, vágyom a szabadidőre, de, ha van, akkor unatkozom. Szánalmasnak érzem magam emiatt. Régebben rengeteget játszottam online, ma már nem csábít ez a dolog. Kondizni szeretek, de azt nem csinálhatom minden nap és egész nap. Van úgy, hogy lemegyek sétálni egy félórát vagy letöltök egy filmet, de semmi olyan nincs, ami igazán érdekelne és lekötne.

Miért van ez?


2015. dec. 9. 19:29
 1/2 anonim válasza:

Érdekes, sok dolgot csinálsz, amit mások "szabadidejükben". Persze, ezt csak kívülről nézve lehet észrevenni :)

Ha igazán arra vágysz, hogy tizenegy órát aludj és kipihenten ébredj, akkor szerintem egyszerűen fáradt vagy :) Ha régi szórakozásaid nem kötnek le, szerintem azt ne bánd: majd, ha kipihented magad, át tudsz gondolni dolgokat! Jó alvást, szép álmokat!

Éva

2015. dec. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát. Ez most sem jött össze. Fél 1-kor aludtam el és most keltem fel. :)
2015. dec. 12. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!