Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyen életet választanátok?

Ti milyen életet választanátok?

Figyelt kérdés

A Családot alapítanátok és letelepednétek évente párszor nyaralás országon belül ez egy átlagos szép nyugodt élet családdal barátokkal.


B Nem telepedsz le bejárod a világot olyanokat élsz át amit csak kevés ember talán még az álmodat is elérheted de lehet hogy sosem lesz igazi családod és mindezt egyedül csinálod végig .


A pénzt ne nézzük


kort nemet és indoklást is ha szabad kérnem

köszönöm


2015. dec. 12. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

42 éves férfi vagyok, nős és gyerekes.


Inkább A.

Éspedig a gyerek miatt. Nála nincs nagyobb csoda az életben.


De nem kéne ezeket szembeállítani, inkább kompromisszumot kéne kötni. Pl. fiatal felnőttként először utazgatni, kalandos dolgokat csinálni, aztán megházasodni és a családnak élni. Én így csináltam és elég jó kompromisszumot sikerült találni a két életvitel között.

2015. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én a B életet választanám mert szerintem egy idö után megunnám az A pontot..15/F. De gondolkozz rajta, hogy te melyik élettel lennél boldog..Szerintem ez a fontos
2015. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha lenne lehetősègem èn biztos, hogy a B-t választanám.

20/L

2015. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mindenképpen az A életet választanám! Mindig is akartam gyereket és családot, az utazgatás távoli, exotikus tájakon pedig sose érdekelt különösebben. 28/L
2015. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47 éves férfi vagyok és a B variációt valósítottam meg. Bár van lakásom és vidéki házam, de sokat jártam a világban és nem bántam meg. Ha újra kezdhetném ugyanígy csinálnám. Annyi különbséggel hogy a régen kötelező orosz helyett angolt is tanultam volna sokkal jobban. Mivel nagyon gáz szokott lenni mikor külföldön találkozom egy csinos hölggyel, aztán akkor derül ki hogy milyen jó lenne anyanyelvi szinten tudni angolul. Általában különc szoktam lenni, de ez nem azt jelenti hogy a rossz utat választom hanem ahogy a dalban van, "...Élj ahogy jól esik, nem baj ha meglesik, tedd amit élvezel!"
2015. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

És mennék a családommal külföldre is nyaralni. De mivel nincs C, ezért A. Egyedül nem lenne olyan jó olyan társasági embernek mint én.:)

16.L

2015. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor én is a C-re szavaznék. De marad az A. Bár a B élet sem rossz.
2015. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen A.

Nagyon szeretek utazni, de kell egy biztos pont az életemben. Az pedig a család.


Ha a B-t választanám, csak kallódnék ide-oda a világban. Ezt nem tudnám csinálni.


25/N

2015. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen A.


A csaladot semmifele utazgatas nem potolja. Ami engem amugy sem vonz kulonosebben.


40F

2015. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én a 2 variánsát választanám..

Utazgatnék összevissza, tanulnám a kultúrákat, persze sokszor hazajönnék, ahol társaságokba járnék. Mindeközben keresni azt, akivel az A lényege is létrejöhet. Habár manapság az A elég ritka lehetőség, mivel korcsosul a világ. Pénz számítása nélkül, pláne, egyik célom, hogy a későbbiekben ne számítson a pénz. És, ha már a család és a letelepedés van, ugyanúgy edzenék, eljárnék külföldre is, eseményekre.

A lehetőség lenne a legésszerűbb választás, eleve utódlás, család . .

Viszont az egész nem ilyen egyszerű, sosem, hogy A vagy B, a legtöbb ember egyediségre hajaz, kergeti a legjobbat, és eléggé kicsi a valószínűsége hogy pont ilyen lehetőségek közül keljen választani, a családalapítás stb később is, a B folyamán is előjöhet.

16F

2015. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!