Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyen életet választanátok?

Ti milyen életet választanátok?

Figyelt kérdés

A Családot alapítanátok és letelepednétek évente párszor nyaralás országon belül ez egy átlagos szép nyugodt élet családdal barátokkal.


B Nem telepedsz le bejárod a világot olyanokat élsz át amit csak kevés ember talán még az álmodat is elérheted de lehet hogy sosem lesz igazi családod és mindezt egyedül csinálod végig .


A pénzt ne nézzük


kort nemet és indoklást is ha szabad kérnem

köszönöm


2015. dec. 12. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha visszaforgathatnám az időt, akkor mindenképpen az A-t választanám..

Ha a mostani lehetőségeimet nézem, akkor a B az egyetlen lehetőségem..

28/F

Lehet tudni, hogy mi motivált a kérdés feltevésére?

2015. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 István366 válasza:

38 éves férfi vagyok!

Az A-t választanám! Úgy gondolom ez abból adódik, hogy nagyon foglalkoztatnak az emberek gondolatai.... És ismerem is nagyjából az embereket... Folyton ezt figyelem.....ezért kategóriákba sorolom őket és ezek a kategóriák szerint állok mindenkihez!.... A jó embereket szeretem... És gyűjtöm magam köré!... El tudom képzelni a nyugodt békés életet egy közösségben ahol az emberek szeretik egymást!.. És a családom meg egyszerűen mindent meg tesz a másikért!....

2015. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!