Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám levezetni a...

Hogy tudnám levezetni a feszültséget?

Figyelt kérdés

Ma nagyon nincs jó napom, már reggel feldühítettek, aztán munkából hazafelé egy hatalmas dugóba kerültem, ami fokozta a feszültséget.

Aztán még egy idiótával szóváltásba is kerültem a dugóban, azt hittem kiszállok és megverem,történjék bármi.Pedig nem vagyok agresszív ember, sosem jutott még ilyen az eszembe se, de ott tényleg azt gondoltam, kiszállok, és úgy megverem,hogy akár börtönbe is megyek.

Persze az önuralmam nagyobb.

Nagy nehezen hazajutottam, de még mindig azon vagyok,hogy meg kellett volna vernem, iszonyú mérges vagyok.


Ennyire még sosem voltam, pedig bosszantottak már fel ennél komolyabb dologgal is, és nem múlik a düh 2 órája itthon ülök, és egyszerűen olyan feszültséget érzek magamban...


Nem verem ki, nem dugok, és nem fekszek le aludni,valamint tárgyakat sem verek szét, mert nem hülye vagyok hanem feszült.


2015. dec. 17. 17:55
 1/1 Egyenes út ***** válasza:
Verd ki.Az mindig segít tesó.
2015. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!