Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell mindig az ami nem...

Miért kell mindig az ami nem lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
tiltott alma... eredendő bűn =D
2010. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az kell még mindig ami már nem lehet. 3 hónap után is kell nekem Ő...De már sose lesz az enyém:(
2010. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd inkább ezt: miért "nemlehet" az ami kell?
2010. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ilyenek vagyunk...örökké elégedetlenek, és csak akkor veszünk észre valamit, ha már a hiányát érezzünk.
2010. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

helló

nem mindenki ilyen egyébként, aki pedig az, az azt jelenti, amit az előző válaszoló írt le, tulajdonságok formájában, de ezeken lehet változtatni, nem "velünk születnek"(hiszen egy pici baba az ártatlan és szentül jó), csak sajnos a környezetünk, neveltetésünk alakíthatja, de aki képes felismerni a rosszat, és akar módosítani, az tud is.

üdv

25/F

2010. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

mármint a telhetetlenségre gondoltam és erre a nagy harácsra...

2010. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!