Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ember megérzi-e ha a...

Az ember megérzi-e ha a szerettével történik valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy az ember megérzi-e azt ha a másik ember szereti, vagy gondol rá?

A szituáció...

Párom 2 hónapja szakított velem már. Egész eddig a keserűség, a fájdalom volt bennem, de a délután és az este folyamán olyan érzés kering bennem, mint amikor szeretett. Egész délután és este ezt érzem, nem beszéltünk egyáltalán.


Édesapám 1 éve hunyt el. Én épp, hogy végeztem a melóval, és mentem haza, miután testvéremmel beszéltem, és letettük a telefont, pár perc múlva azt a belső hangot hallottam magamban, és éreztem, hogy haza kell mennem aznap este! Haza, kell, hogy menjek! De annyi idő volt, hogy nem tudtam volna haza utazni, meg másnap reggel meló volt.

Következő nap hajnalba megébredtem 3 óra körül és folyt a víz rólam, nagyon. Majd ránéztem a telefonomra. 10 percre rá testvérem telefonált, hogy édesapánk elhunyt...


Paranormális jelenség mint ez? Valóban létezik e ilyen érzés?


Párommal 7 évet voltunk együtt, szóval nem kis időt.



2015. dec. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos emberek érzékenyebbek az ilyesmire, szerintem te egy vagy közülük.

Én sajnos nem vagyok ilyen, de biztos vagyok benne hogy létező jelenségről van szó, mert rokonaim-ismerőseim körében vannak olyanok, akik meg szoktak érezni dolgokat.

2015. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg ahhoz hosszú időt töltöttünk együtt, és én a mai napig nagyon szeretem őt! Érzékeny a lelkem valóban, mert amikor szakított velem, egy világ dőlt bennem össze.
2015. dec. 24. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki jobban ilyen igen. Én nem éreztem úgy semmi különöset aznap előtte, viszont pont akkor hívtam fel (1 hónapja először) amikor már ott voltak nála a mentősök. Érdekes dolgok ezek.
2015. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi ez, vagy mitől van, de én is megszoktam érezni ilyeneket.
2015. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!