Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg, hogy ne...

Hogyan változzak meg, hogy ne sértődjek meg mindenen?

Figyelt kérdés

Anyu is ezt csinalja velem, ha valami nem tetszik neki megsértődik. Van amikor nem is szól hozzám.

Mostanában azt veszem észre, hogy én is ezt csinálom a párommal...

Hogy ne legyek ilyen?...


2015. dec. 27. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a személyiségünk megváltoztatása a legnehezebb dolog.

Igazából lehet a hozzáállásodon kellene változtatni, nemlehet mindig minden úgy, ahogyan szeretnéd és ezen nem megsértôdni kell, hanem elfogadni és megpróbálni pozitívan hozzáállni. Haragot tartani és pukkadozni meg értelmetlen energiapocsékolás: neked sem jó, a másiknak sem jó.

Énis amúgy elég sértôdékeny személy vagyok, olyankor megkímélem magamtól a világot és beviharzok a szobámba, amikor meg lenyugodtam úgyteszek, mintha misem történt volna. :D

2015. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!