Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bántom magam, mit tegyek?

Bántom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé stresszes embernek tartom magam, görcsölök és szorongok egyes helyzetekben, szóval nem mindig csak néha. Ha például olyan helyzet ér sírnék és üvöltenék, de félek, hogy anyukám megpofoz. Mert amikor kicsi voltam mindig pofont kaptam, ha sírtam. Ezért inkább a lábamba vagy a karomba vájom a körmöm és addig csinálom amíg nem kezd el égni és vörös csíkokat hagyni maga után. De ezenkívül állandóan morzsolom a kezem, szinte összenyomom az ujjaimat. Meg mondjuk ha kiabálást hallok akkor egyfajta sírós-üvöltős roham jön rám. Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet, nem akarom csinálni de egyszerűen jön. Közre játszhat, hogy az apám alkoholista? Mert nem érünk rosszul, sőt inkább átlagosan.

Előre is köszönöm a segítséget. :)


2015. dec. 29. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nézz tükörbe, és üvöltsd le a sírós fejed! :D

Kérd meg anyukádat, hogy inkább karmolásszon, mert azt jobban bírod! Majd inkább pofozd magad, nehogy megkarmoljon! És/vagy maszturbálj! Vagy nőjj fel!

2015. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
elfojtod az ösztönösen előtörő reakcióidat és ilyen pótcselekvéssel vezeted le a feszkót.ez normális dolog,de a görcsölés és a szorongás orvosi kezelésre szorul(akár gyógyszeresre is.)
2015. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Inkább puszilgasd, az cuki és nem annyira káros.

A véleményed pedig nem kell magadban tartani.

Ha otthon veszekedés van és nem tudsz segíteni a megoldásban vagy nem látod jó ötletnek, akkor kapcsolt fel a zenét vagy egy filmet max hangra. A távkapcsoló az egyik legnagyobb találmány, Nem csak pasiknak.

2015. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Hát de egy kor felett, szerintem 4 év az ember nem kezd el hangosan bömbölni okkal se, nem hogy ok nélkül.

Ösztönösen kisbaba, vagy mi? Ha bömbölteti a hifit, akkor csak magára tereli a veszekedést, és kap egy fülest, hogy majd nehogy már ő csitítson minket! :D

Mert én megértem a szorongást a veszekedéstől, de a sírógörcs kicsit túlzásnak tűnik, az üvöltés meg végképp.

Mindenesetre, mi az, hogy bántom magam, mit tegyek? Ne tedd, ha nem akarod... Ejj de jót röhögne rajtad Matula bácsi. :D Egyél, igyál, rágjál fahéjat, nyomkodjál marokerősítőt, meg ismét, nőjj fel, mert a babák fejezik ki bömböléssel a nem tetszésüket. És náluk talán még működik. :D Esetleg nézz szembe a félelmeiddel! Ha hallanád magad, ahogy üvöltesz, te is megpofoznád magad. Meg ha látnád, hogy karmolgatod magad, akkor is.

Inkább simogasd magad! :D Vagy edzz!

2015. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emili ^^ válasza:
Az egyik ismerősöm ha ilyen, akkor püföli a párnákat. De internetes ideglevezető játékok is vannak. Ami nem csak gyerekeknek jó.
2016. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, inkább hasznosan vezesd le fölös energiáid!
2016. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!