Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak magammal. Már életkedvem sincs?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én egy vagyok a 10 millióból aki felesleges, haszontalan. Egyazerüen nem foglal le semmi, nincs hasznom és úgy érzem nem is lesz. Alap etően elfoglalt vagyok, de nem azért, mert én az akarok lenni és azt akarom csinálni mint most. Jól tanulok, minig kitűnő voltam, de már nem szeretek tanulni és csak azért csinálom, mert otthon mindig azt mondják, hogy nem lesz belőled semmi, ha nem taulsz, de ez nem érdekel már. Zongorázok, de utálok zongorázni és időpocsékolásnak tartom, semmi haszna. Futok, de már futni se szeretek. Nem is merek kiszállni, nem tudnám mit szólnának anyáék. Ezenkívül versenyekre járok (tanulmányi és sport egyaránt), de nem látom értelmét, és annal sem örülök, ha helyezett, netán első leszek. Barátaim vannak, de úgy érzem velük nem őszinte a kapcsolatom, szóval igazán ők se foglalnak le. A családommal nagyon jó a viszonyom, anyukámnak majdnem mindent el mernék mondani. Gondolkoztam azon (tudom elég bizarrul hangzik), hogy öngyilkos leszek (13 éves vagyok csak) mert tudom, hogy még fiatal vagyok és élvezenem kéne az életet, mégsem élvezem. Ja és csak azért nem lettem öngyilkos, mert anyukám belebetegedett volna ebbe, amúgy már szinte minden megvolt hozzá. Valaki segíthene mert nagyon rosszul vagyok. Amúgy lehetek depressziós is akár, mert a mamám is így lett öngyilkos.
2016. jan. 6. 18:55
 1/3 szántóvető ***** válasza:
tehát semmi komolyabb gondod,egyszerűen csak tini vagy.majd lesz életcélod később,addig is kitartás.(anciddal beszélhetnél a boldogtalanságodról ha már olyan jóban vagytok.talán tud változtatni valamin.)
2016. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem találom a helyemet a világban ezért öngyilkos leszek. Akkor az ország 99 százaléka öngyilkos lenne. Gratuálok!

Ha nem tetszik változtass! Nem kötelező zongora, vagy versenyekre járni. Hagyd abba ha úgy gondolod, és kezdj valami teljesen mást.Próbáj ki teljesen mást. Falmászást, vagy ami érdekel. Egy éved van, bírd ki, aztán jön a középsuli, ott minden megváltozik. Más osztálytársak, más környezet. Vagy messze menjél koleszba tanulni.

2016. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 évesen ne nyavalyogj már ilyeneken, ha valamit utálsz ne csináld és kész, mi ebben olyan qrvabonyolult?? és igen tanulni meg tényleg nem árt, nehogy tíz év múlva meg azért 'ne találd a helyed', mert nincs is. Sportnak is hasznát látnád hidd el, legalább nem lennél egy koca mikor már nem leszel kölyök és nem olyan faca az emésztésed, és még a zongorának is (én rohadtul megbántam hogy nem folytattam igen), szóval szerintem ne sajnáltasd magad, hanem gondolkozzál, ha valamit nagyon utálsz hagyd abba (amit magadnak okozol azon meg ne siránkozz), ha valamiről úgy gondolod, még hasznát veszed, akkor meg igen is szenvedj meg vele, mert nem 13 évesen vagy az életed csúcspontján akármennyire is depizel most. Úgy érzed felesleges leszel? Remek, akkor még van időd ezen változtatni. Az önsajnálatba ne süppedj bele, hidd el, senki másnak nem lesz rossz és senki mást nem fog érdekelni, csakis téged.
2016. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!