Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik nap semmi életkedvem és...

Egyik nap semmi életkedvem és legszívesebben végeznék magammal, másnap meg tök vidám, . Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de én ugyanígy vagyok...egyik nap minden jó,szuper vagyok,szép vagyok,okos vagyok,minden rendben,a másik nap,meg már a hisztiroham kerülget és bár lenne erőm magamba fordítani a kést!
2011. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaja...:S Nem is értem. Igaz, én nem látom magam soha szépnek, de legalább annyit tudok mondani, h lesz.rom, ilyen vagyok és kész.
2011. okt. 31. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Bipoláris zavarban szenvedsz. keress fel egy pszichiátert!
2011. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé ciklotímiának hangzik, a bipoláris depresszió enyhébb változata. Az lehet a legjobb, ha felkersel egy pszichológust.
2011. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi... és egy pszihológus mit tudna mondani, amitől mondjuk legalább 2 napig boldog tudnék lenni?
2011. okt. 31. 23:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt, hogy, vannak nagyon beteg emberek én meg itt nyafogok, annak ellenére, h egészséges vagyok, meg stb?
2011. okt. 31. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Terápiára kéne járnod, és ne rögötön várd a csodát. Ha úgy ítéli meg továbbküldhet pszichiáterhez is, de a gyógyszerek se érnek sokat a pszichoterápia nélkül.
2011. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Huh... én is pont így vagyok, azon gondolkodtam, írjak-e ki kérdést ezzel kapcsolatban, mert megőrülök magamtól. Egyszer neki tudnék menni másik embernek, mert rosszat szól, aztán 1 óra múlva megbánom, hogy kiosztottam, sűrű bocsánatkérések, és aztán olyan leszek, mint egy kis angyal.

Most is Tök jó hangulat, mindenen röhögök, aztán hirtelen meg befordulok, és annyira elszomorodom.... aztán újra röhögök. Én ezt betudom annak, hogy hamarosan meg fog jönni... de ez normális ilyenkor???

2011. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah, erre én is gondoltam, m egy héttel előtte, őrülten érzékeny, sértődős vagyok, és ilyenkor még roszabbnak látom a világot, de aztán belegondolok, amikor megjött, akkor is tudok ilyen lenni, meg akkor mivan utána, hisz akkor is...szóval... :D
2011. nov. 1. 00:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap tök boldogan éreztem magam, ma már nem, de még mindig jobb, mintha padlón lennék...
2011. nov. 1. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!