Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik napról a másikra elment...

Egyik napról a másikra elment az életerőm meg az életkedvem, ez mitől lehet és mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Tök vidám voltam mostanában, meg erős, volt lelkierőm mindenhez, aztán egyik napról a másikra (minden ok nélkül!) olyan érzékeny, sírós, gyenge meg szerencsétlen lettem :( Én nem értem ezt, nem tudom egyszerűen mire vélni, mintha nem is én lennék! De tök fura érzés, mikor elbőgöm magam valami jelentéktelen kis sz*r dolgon, mintha kívülről figyelném magamat, és azt gondolnám, hogy te jóó isten, miért sírok??? Ez hihetetlen, mint aki megbolondult!! 20/L vagyok, mit csináljak magammal?!
2010. aug. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj,te szegény...én kb. 5éve vagyok így,hol jobb,hol rosszabb...jelenleg nagyon a mélyponton vagyok,s könnyen "befigyelhetne" sokszor "vmi",de ez csak a még meglévő "józan" eszemnek köszönhető,bár félek "magamtól",h ha történne tényleg vmi számomra nagy csapás az életembe, végleg elveszteném a józan ítélőképességemet és kampó lenne nekem...


nálam ez pszichés okoka vezethető vissza, én úgy gondolom,de képtelen vagyok megoldást találni,nagyon emészt...


már jártam kb. 4 "szakembernél",de mindhiába...nekem ne gyógyszert próbáljanak adni,attól nem lesz megoldva semmi,szóval mondanám azt,h menj el egy pszichológushoz/pszichiáterhez,de véleményem szerint a te esetedben csupán átmeneti lehet ez az "érzés"!!!


bár, ahogy látom 20 éves vagy,gondolom suliba jársz és most szünet van...szóval, lehet unatkozol,nem??? ...szerintem várj egy kicsit,hátha csitul ez a kellemetlen érzés...

2010. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én se gondoltam, hogy ez betegség, csak nem találtam jobb témakört :S Igazából én is így voltam régen, jártam pszichiáternél, pszichológusnál, dehát azt hittem, hogy az már a múlté... Vagyis most is úgy érzem, hogy az nem én vagyok, ezért érzem úgy, mintha kívülről látnám magamat olyankor, de ezek szerint még mégis ilyen vagyok... Vagy én nem tudom... Nem azért tettem fel a kérdést, hogy sajnáljanak, hanem hogy mit tegyek?!
2010. aug. 2. 21:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis régebben nem az volt a bajom, hogy sírós voltam meg érzékeny, csak azt nem írom le, mert elég egyedi probléma, rám ismernének
2010. aug. 2. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy vitaminhiány.Növényi Norbinak volt hasonló problémája,már a legrosszabra gondolt mikor kiderült,hogy csak vitaminhiányos.Kezd Neuroptimmal-nagy dózisú vitamain-,ha helyrejöttél,akkor meg testépítő kiegészítő boltokban lehet venni igazi természetes anyagokból kivont vitaminkészítményeket pl Greens/scitech/.A gyógyszertáriak szintetikusak a bennük lévő hatóanyag meg fél napra,ha elég.
2010. aug. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy mostanában nagyon erőteljes és szokatlan légköri események vannak.

A viharok, a frontok, a hirtelen nyomásváltozás, miegymás nagyon erősen kihatnak a lelkiállapotra, nem beszélve arról, hogy a megfelelő korban is vagy az ilyesmihez:-)

Próbáld meg dokumentálni a hangulatváltozásaidat, mikor, meddig tart, miket érzel/gondolsz közben. Ez jó módszer egyrészt a szorongás enyhítésére és az önismeret fejlesztésére, másrészt rájöhetsz, milyen külsö események vannak hatással rád. Sokan kinyíltak mostanában spirituálisan, a nagy, tisztító-változtató energiák mindenkire hatással vannak.

Megnézheted a csillagmag.hu c oldalt is, itt asztrológiai összefüggéseket találsz, amelyekből talán több is kiderül.

Jó munkát!

2010. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!