Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fejlesszem magamat....

Hogyan fejlesszem magamat. Hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés
Teljesen szerencsétlen vagyok mindenben, amiben hozzá fogok. Nincs kézügyességem, jó hallásom vagy jó mozgásom. Folyton tanulok, hogy valahogy kompenzáljam a hiányosságaimat, ezért sokan úgy hiszik, hogy valami intelligens személy vagyok, azonban ez csak a látszat, mert hamar kiderül egy hosszabb beszélgetés folyamán, hogy még ostoba is vagyok. Azt hiszem egy szolgai irodai munkára tökéletesen megfelelnék a jövőben, aki mások seggét nyalja, aztán haza megy a magányos lakásába és hajnalig MMORPG-gel játszik. De én nem akarok ilyen lenni: azt akarom, hogy a munkám kreatív legyen és hasznos legyen mindenki számára. Hogy irányíthassak és végre büszke legyek magamra, hogy igen is van olyasmi, amiben én vagyok a legjobb, legalább is jó vagyok benne. Utazni akarok és egy csomó új dolgot kipróbálni, de a testem olyan mint egy börtön, mert tök alkalmatlan mindenre. Meg akarok változni, erős akarok lenni, hogy legalább néhány buta ötletemet beteljesíthessem! 19/L

2012. dec. 25. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fizess be valami nagyon durva fitnesszre (heti 3x min.), vegyél jó ruhákat és csináld meg a hajad (keress olyat aki segít), nem tudom mit tanulsz de találj olyat ami érdekel (ha még nem jársz egyetemre, fősulira), olvasd el a leghíresebb könyveket hogy művelt légy, (mondjuk 20-at, itt is segítünk összedobni egy listát), ugyanezt filmekkel.

És akkor jön a többi szinte magától.

Tapasztalat.

23/F

2012. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Élesíted a szerszámot de mire akarod használni?
2012. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen szerszámot élesítsek?
2012. dec. 25. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a szerszámos hasonlat az eszedre vonatkozott. Mire szeretnéd használni? Mi szeretnél lenni/ minek tanulsz? Mik a céljaid?
2012. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jókat írtak eddig is.

És/vagy

Gyere harcművészetet tanulni.

2012. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Röhögni fogsz, de én már tanulok harcművészetet. Azonban abban sem tudok nagyon teljesíteni és gondolkodtam is rajta, hogy abba hagyom. Az eszemet meg szimplán csak azért élesíteném, hogy végre elismerjenek valamilyen téren!
2012. dec. 29. 10:39
 7/12 anonim ***** válasza:

A harcművészet egyik fontos szabálya, hogy soha nem röhögünk ki senkit. Pláne azt nem, aki szintén gyakorol valamit, hiszen ha jobb mint mi, akkor ráfázhatunk.


Te mit csinálsz?

2012. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Shitoryu karatézom, de nem röhög ki senki, én nem vagyok megelégedve azzal, amit művelek!
2012. dec. 30. 21:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak nem pont Kurdi Gáborérknál? :)
2012. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ÁSE-ban karatézom!
2013. jan. 1. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!