Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha a megyédre...

Mit tennél ha a megyédre ledobnának egy E-bombát?

Figyelt kérdés
Vagy mit tennél a hatásainak megelőzésére (minden elektronika kisülése-> márpedig az elektronika még a fogkefékben is ott van...) Nem működnének az autók, és semilyen mesterséges közlekedés (csak a ló meg ilyenek) se telefon se semilyen kütyü...
2008. szept. 16. 19:08
1 2 3
 1/22 Evil ***** válasza:
77%
tekernék 1 jó cigit............ (;-)
2008. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
jó kérdésed van!alulról szagolnánk az ibolyát
2008. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha az én megyémre dobnának le E bombát, akkor bizonyára paksra dobnák, és akkor a pestieknek sem lenne áramuk. :D
2008. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Felállnék a számítógép elől.
2008. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Én amugy is általában lovakkal foglalkozok szoval ellenék én elektronika nélkül :)
2008. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

hát akinek villanyfűtése és villanybojlere van, az nagyon beszopná. nekem meg csak nem kéne dolgoznom :) egy ideig :)

biztos kiolvasnék pár jó könyvet gyertyafénynél :) és sokat gondolnék azokra az időkre amikor ez még természetes volt...

2008. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem vennék több TV műsort.
2008. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Már nem írnék többet ide választ!
2008. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Felülnék a kempingemre, és ha épp téli félév van, letekernék mamámékhoz, ott még mindig fával fűtenek és tele van jószággal az udvar, az akna meg zöldséggel répával stb. úgyhogy a kajával se lenne gond. Kiásnánk a régi ásott kutat is, talán még iható lenne a talajvíz, mint régen. Szalonnáznánk a természetben a haverokkal, bicikliznénk, sétálnánk. Némely sz.g. függő arcnak nem is ártana egy "E-bombával" megegyező hatású esemény, hogy megtudják mi is az igazi szabadság. Gondolok itt azokra, akik tényleg mindig csak a monitort bámulják.
2008. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nah jah, szerintem is boldogulnánk valahogy, csak hát a távolsági kommunikáció az lényegében megszűnne egy időre...


Habár állítólag az a kütyü, ami egy ilyen robbanáskor egy Faraday kalitkában ( fémdoboz leföldelve ) van, nem sül szét... Lehet barkácsolok egyet, és veszek bele egy 3310-es retro Nokiát működő simkártyával :D

2008. szept. 17. 20:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!