Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a csajok...

Miért van az, hogy a csajok kedvednek és cukinak tartanak és előbb leszek a hugaim mint a barátnőim?

Figyelt kérdés
Alapból élet vidám és mindenre nyitott vagyok, szeretek sportolni ahol könnyen lehet beszélgetni másokkal de az nem ugyam az.

2016. jan. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb leszek a hugaim?

Ez elég beteg dolog szerintem.

2016. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hugom azt úgy értemúh, hogy úgy tekint rám mint bátyára én meg elfogadom hugomnak.
2016. jan. 12. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te magad megelégedsz vele, és nem változtatsz, attól van az.

Talán ne fogadd el húgodnak őket. Ha annyira nyitott vagy, hogy a potenciális barátnőket simán átcsusszantod a haverok közé, ne csodálkozz. Mármint, ha kiszemeltél valakit, szeretnéd, ha a barátnőd lenne, és elutasít, akkor ne rakd át egy másik "zsebbe", hanem hagyd.

Ezzel érezteted vele, hogy nincs szükséged egy huszadik legyünkcsakbarátok havercsajra. Lehet, hogy még meg is gondolja magát (mármint, ha szimpatikusnak talált eleve, csak esetleg bizonytalan - ha olvasgatsz itt picit, nem tudod összeszámolni, hány kétségbeesett leányzó ír, jajmostmitcsináljaktetszettdeelküldtemmostmegnembeszélvelem kérdést).

2016. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!