Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem viszonyulnak úgy...

Miért nem viszonyulnak úgy hozzám a barátnőim ahogyan félévvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

most megyek 10-be, és a két barátnőm(akik egy kicsit összenőttek, de nem túlzottan) még előző félévben nagyon kedvesen aranyosak voltak bárhová elhívtak magukkal,

Aztán van még egy másik lány aki úgy hozzánk szeretett volna csapódni de egyhamar rájöttünk hogy sokat hazudik nekünk szemrebbenés nélkül:S így nem sokat voltunk vele néha ki is beszéltük ami nem túl szép de egy olyan helyzetben szükséges! majd most így év vége felé a két barátnőm elkezdtek járkálni mindenfelé a jó idő hatására és sosem hívtak el pedig napközben ugyanúgy együtt voltunk ahogy eddig is! Aztán azt kezdtem észrevenni hogy a hazudós lánnyal sokkal jobba lettek mint velem:| nemértettem, bennem van a hiba(jah és egy külön sztori a két barátnőm közül az egyik áthívott engem a hazudóst meg a másik barátnőmet kb. 2 hónapja... aztán egy hónap se telt el máris én el voltam felejtve de oly szinten hogy már jövőhétre tervezgetik a talit a barátnőmhöz Nélkülem:((, )

Mi a fenét tegyek nyalni nem igazán szeretek, de úgy veszem észre egyre inkább csak kellék vagyok, nah meg aztán a nyalizásba is belefáradtam az meg úgyse sok megoldás:(

Megbeszélni meg félem velük a dolgokat mert vagy

1. elsírom magam 2. a végén kiderül csak én paranoidkodok és aztán végem van nincsen barátnőm 3. talán van valami bennem amit én nagyon nagyon erőlködve sem tudok észrevenni!:((

jah és nem vagyok beképzelt, figyelem központjába vágyó ember, csak egy szeretethiányos bús ember aki nem tudoja mitévő legyen:((

NAGYON KÖSZÖNÖM HA EZT VALAKI VÉGIGOLVASTA!!és persze segít is:,( hiányoznak a barátnőim de nemsokan tudnak erről:,(



2012. jún. 30. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik kerek-perec mi a bajod, néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2012. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a hazudós csaj kavarta a sz*rt? én is éltem át ilyesmit, ez nagyon tud fájni az emberi léleknek. Sokszor jobb ha az ember nem erőlteti be magát olyan közegbe, ahol érzi, hogy már nem kívánatos, mert később csak lehet többet sérül a kirekesztéstől. Persze most ennyiből nem lehet megállapítani, hogy mennyire valós a kirekesztés ellened, szóval ne vedd készpénznek hogy tovább kell állnod, csak általánosságban mondtam, hogy nekem az a tapasztalatom így utólag, hogy ilyen helyzeteben hamarabb kellett volna kapcsolnom, hogy jobb tovább állni, és keresni magamnak olyan embereket, akik szeretnek és elfogadnak.
2012. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ebben az osztályközösségben már mindenki talált magának valakit és úgymond kallódnak ami a tanulmányaimnak sem tenne jót én nem vagyok el egymagamban csöndben mint egy páran:/

csak most az a helyzet, hogy ugyebár mennek az egyik barátnőmhöz és én arra gondoltam, hogy akkor áthívom őket 3-ukat, és hooogy mi van, ha azt a lányt nem hívom át akihez mennének és csak a hazudóst meg a másikat. és ha beszélem velük az időpontot akkor megkérdezik majd úgyis hogy miért nem hívom át őt is és akkor elmondanám nekik..:N ez így jó mert eddig egyépként úgy nézki hogy mindhárman jönnének:)

2012. júl. 1. 18:56
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is mondd el nekik amit érzel, ha normálisan megkérdezed őket, tettél-e valamit amiért most így viselkednek veled, akkor szerintem nem lesz belőle vita. Velem is történt már hasonló, hogy a két barátnőm kirekesztett engem, elmondtam nekik ahogy érzek, azt mondták hogy nem tudják miért, de eltávolodtak tőlem és nem akarnak már velem lógni... azóta nem beszélünk, de nem is bánom, mert elkezdtem másokkal barátkozni akikkel sokkal jobban érzem magam, mint velük :) az évek során mindenki változik, szerintem keresd meg Te is azt a társaságot, akikkel önmagad lehetsz és akik elfogadnak Téged úgy ahogy vagy és nem csinálnak ilyeneket ( mert aki így bánik a másikkal az szerintem nem túl igaz barát...)
2012. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!