Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebből lesz valaha kiút vagy...

Ebből lesz valaha kiút vagy csak az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem tudom kit tegyek. Úgy érzem nem már nem élek. 3 éve külföldre költöztünk a családomal és azóta egyre rosszabb minden. Az iskolát abba kellett hagynom anyám miatt mert azt akarta, hogy dolgozzak hogy fizessem az itteni adóságait mert ő a sajátját elszórja. Régen nem volt ilyen. Mióta ide költöztünk nagyon megváltozott. A testvéreim is elfordultak tőle és egymástól is . Régen nagyon összetartó család voltunk de mára ez már eltünt. Én csak a villámhárító szerepet töltöm be.... ha valami baj van én vagyok a hibás... azért is hogy nem "járok" suliba... azért is mert nem kapok munkát... mert nincs pénz és mindig csak a vita van. Haza alig tudok járni (magyarba) és nem nagyon látom a barátaimat. Eleinte minden nap beszéltünk de ugy érzem kezdünk elávolodni . A páromra is rápakolom az otthoni stressz és hiába tudom hogy őt ez nem érdekli mert nem szándékos pokolian érzem magam miatta. Szinte minden nap sírok és már nem érdekel semmi. A régi dolgaimba/ hobbiaimba sem lelem az örömöm. Régen mindig életvidám voltam tele álmokkal és célokkal, mindig mosolyogtam de mára már semmi. Nem érzek semmit... semmi nem motivál csak sírok és sírom értelmezlennek látok mindent... csak azt akarom hogy végre vége legyen.

2016. jan. 15. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Pluszba folyamatosan levertnek,fáradtnak érzem magam , mindig sírok , sírógörcseim , dührohamaim és pánikroham szerű tüneteim vannak
2016. jan. 15. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ne az életet hagyd ott, hanem azt a ri*banc anyádat (már ne haragudj, de az)

Ne hagyd, hogy az őrületbe kergessen, nyilvánvaló, hogy sz*ar az élete és ahelyett, hogy ezen változtatna, inkább a tiédet is tönkre akarja tenni, hogy neki jobb legyen.


A helyedben keresnék valahol gyámügyet, vagy ha elég idős vagy, valami szállót és ideiglenes melót egyedül, hogy befejezhesd a tanulást, mert az nagyon fontos!


Aztán otthagynám azt a számító szukát örökre, legközelebb csak a sírján kell táncolnod, ne hagyd, hogy a halálba űzzön, ne add fel az életet!!!

2016. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha már dolgozol akkor 18 fölött lehetsz, vagy nem sokkal alatta. Ahogy már írták, költözz el, hagyd ott anyádat, költözz a pasidhoz, a tesódhoz, ahová csak lehet, próbálj meg mozgósítani régi barátokat, hátha van valaki aki megért és befogad. Nem lesz egyszerű, de küzdelem nélkül, nem szabadulhatsz ki a csapdából. Mérd föl a lehetőségeidet, és cselekedj. Próbálj félretenni vmennyi pénzt, találd ki hová tudsz menni, keress állást, és hagyd ott anyádat. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne adj neki pénzt, lehetőleg ne is tudja hol vagy. Ha így csinálod, talán észbe kap. Ha régen nem volt ilyen, az azt jelenti, hogy képes lenne most is normálisan viselkedni, szóval lehet, hogy egy ilyen drasztikus lépés kell, hogy rákényszerüljön a változásra. És ez a kulcs, ne sajnáld, ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, magadra figyelj, csakis magadra. Tapasztalatból mondom, ha megfelelő távolság lesz köztetek (fizikai és érzelmi értelemben is) akkor újra fel fogod fedezni a világot. Most egy klinikai depresszióval határos állapotban lehetsz a leírás alapján. Innen nem egyszerű visszajönni, de közel sem lehetetlen. Sok sikert! Ne add fel!
2016. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha ez így nem jó, akkor változtathatsz rajta, vagy meg is ölheted magad. Melyiket szeretnéd? Te döntesz.
2016. jan. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress munkat ,3dik honap utan mar kereshetsz lakast, vagy h gyorsan elhuzz eloszor csak szobat. Onnan nyugisan kereshetsz lakast dolgozhatsz es nem veszi el a penzed. Gyujtogetsz es hazajarhatsz ha ugyesen sporolsz kesobb haza tudsz koltozni. Ha elmultal 18. Akkor mar nem igazan parancsolhat anyukad foleg ha dolgozol es nem tart el normalisan. Legyel bator meg BOVEN VAN KIUT! :)
2016. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!