Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki szereti a csillagokat nézni?

Ki szereti a csillagokat nézni?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta ha tiszta az ég és időm engedi lefekszem a földre és csak csodálom az éjszakai égboltot .

Ha valakitől megkérdezem hogy szokott e csillagokat nézni azt szokták mondani hogy hülyeség szerintetek?


2016. jan. 16. 22:47
 1/6 anonim válasza:
Èn is szoktam,amikor sátrazok.Fekszek kint az ágyon a szabadég alatt.Kafa!:))
2016. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem nézni
2016. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De aranyosak vagytok! Itt nincsenek csillagok...
2016. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én imádom nézni a csillagokat! Leírhatatlan érzés :)
2016. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? A világ egyik legszebb természetes látványa a tiszta, csillagos ég. Az ember a múltba tekint és felmerülnek benne a legalapvetőbb kérdések. Ez csak jó lehet. Van nekem is olyan ismerősöm, akit ez nem érdekel. Viszont remekül ért a teljesen értelmetlen játékokkal való időtöltéshez és az azokra való pénzszóráshoz... Igazán értelmetlen és fölösleges életet él így, de ha neki jó, hogy csak van, azzal nem lehet mit tenni... Szóval nem benned van a hiba!
2016. jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Imádom. Bár férfi vagyok. :D Te mi vagy kérdező? És korod?
2016. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!