Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 évesen ez normális? Bővebbe...

14 évesen ez normális? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Útálom magam,az embereket,a világot,mindent,csak a kutyámmal vagyok jóban..Mindenkivel veszekszek,ordibálok,ha beszól,mert nagyon érzékeny vagyok,a barátaim sem szeretnek ahogy látom,hisztizek...soroljam még??

Ja és már nem egyszer megpróbáltam felvárni az ereimet,csak szerencsémre sosincs elég bátorságom.

És én ezt az egészet nem akarom,meg normális is vagyok,de mikor rámjön,akkor nemtudom,hogy mit csináljak.Ez nem én vagyok,és egy lányhoz ez sehogysem illik.De nem tudom leküzdeni,csak jön magátol,mintha belém bujt volna az ördög..

Szerintetek mi a megoldás??


2010. márc. 27. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj pszcihológushoz minél hamarabb! Az érfelvagdosás semmilyen korban nem normális, főleg nem 14 évesen.
2010. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is majdnem ilyen vagyok, de nem igazán normális... sajnos azt nem tudom, mit lehet vele csinálni, bár szerintem kinövöd; vagy ahogy az első mondta, pszichológus...
2010. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus!
2010. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
voltam már depis mikor semmi nem érdekelt és a barátaim se meg leszartam h mileszek ha felnövök és vártam a halált...de aztán elmúlt mert jött a jobb idő, haverokkal jót hülyültünk, nem volt gond a tanulással és szerelmes lettem :D (jah és levágtam a kezdedleges bajuszom is és mégjobban éreztem magam) szerintem legyél PUZITÍV és ne gondolj a gondokra és relaxálj
2010. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!!

Remélem,rendbejövök,és majd elmegyek pszcihológushoz is (boccs ha nem jól irtam)..

2010. márc. 27. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez a menő. Majd kinövöd!
2010. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azt megtudod fogalmazni, hogy mi a problémád a világgal?

mert ha pszihológushoz mész, fontos hogy tisztában légy saját magaddal. ha leírni nem is tudod de gondolkozz rajta.

2010. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem a hiszti kitörséeid totál normáliak ebben a korban :)

Most vagy a pubertáskor elején és ez csak is természetes :D

nem kell ide pszihologus se semmi ilyen :D:D:D

Csak simán sportolj foglald le magad, csokizz ha az boldogit :D:D

Menny bulizni barátokkal meg minden, lazulj el...

Probáld meg kontrolálni az ilyen veszekedéseidet a szüleiddel... és szerintem szeretnek a barátok csak nem tudják hogy mivan veled :)

2010. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
inkább öldd meg magad. nem kellesz a világra. Társaidat is vidd magaddal.
2010. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 thommyboy'99 ***** válasza:
11.51 te mocsok,te öld meg magad! csak egy 14 éves lány, aki egy pszichológussal megoldhatná a problémáit! akinek ilyen a társasági érzete, AZ nem kell a világnak, nem egy olyan lány, aki legalább küzd (vagy küzdeni akar) a hibája ellen! de szerintem az érfelvágásos dolgon kívül ebben a korban ez természetes, de azér jó lenne kibeszélni a pszichológussal! bocs, de nagyon felhúztam magam ezen a normálatlanon...
2010. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!