Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Üresnek érzem az életem. Mit...

Üresnek érzem az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években teljesen szétestem. Régebben kóros önbizalomhiányom volt, meg félelmeim.(féltem kimenni az utcára, féltem emberekkel találkozni, beszélni). Bezárkóztam otthon, és nem mentem sehova napokig. Ekkor 12-13 éves voltam. Tavaly nyáron kicsit összeszedtem magam, lefogytam stb. Mostanában egész jól vagyok, csak az a baj, hogy elment a kedvem az élettől. Ha lenne rá kehetőségem, minden bizonnyal megölném magam. Már többször elgondoltam, csak a körülmények akadájoztak meg, abban, hogy megtegyem. Nem hisztizni akarok. Most is komolyan tanulok, olvasok, sportolok, csinálom a házimunkát. Barátok is úgy ahogy vannak. De mégis egyedül érzem magam, és úgy érzem, nincs miért folytatnom az életet. Mert mi jó az életben? Nincs kedvem a jövőre gondolni. Mert nem érdekel semmi. Szerintetek mit tegyek? Talán valami olyan dolog kéne, ami reggeltől estig leköt? De én úgy érzem, hogy nem igazán unatkozok, hiszen van mivel foglalkoznom.
2010. márc. 27. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Bekerülnél 1-2 évre a börtönbe pl, mindjárt értékelnéd az élet minden aproságát örömét,vagy pl menj el sportolni kezdj el valami küzdösportott az jot tesz! hidd el ! vagy menj el egy pszhihologushoz !
2010. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14/l vagyok. Minden nap sportolok. Küzdősportok nagyon nem mennének.
2010. márc. 27. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon hogy sikerült idáig eljutnod?

Én is majdnem ot tartok már ahol te, bár én sohasem akartam magam megölni, pedig nem volt könnyű életem eddíg.

29N

2010. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanmáááár, ezek badarságok, az ilyeneket verd ki a fejedből!!! Fiatal vagy még :)

Menny bulizz, szórakozz :D

Szedj fel 1 pasit:D

Hétvégente a csajokkal mennyetek el bulizni :)

Meglátod nagyon jó dolog :D

vagy ha annyira unalmas még mindig és magányos vagy

kérd meg anyudat hogy mennyetek el vásárolni közben akár fagyizni és igy el is beszélgethettek :)

Vagy hiívd el a legjobb barátnödet és készitsetek házibulit :)

Annyi minden jódolgot tehetnél magaddal és erre te azon gondolkodsz hogy hogyan nyírd ki magad?

Fiatal vagy még :)

Nekem is elég nehéz volt beilleszkednem, de már 17 vagyok

és örülök h vannak barátaim és minden hétvégén megyek bulizni:D

Jó dolog az:)

Próbáld ki :):):) 17L

2010. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én semmiképpen nem javasolnám a bulizást mert később attól csak még kiégettebb leszel ( TAPASZTALAT ), de abban egyet értek hogy barátokra , szerelemre szükség van, és hidd el hogy nem csak a Diszkóban lehet találni ( TAPASZTALAT)

Ne kezdje el inni semmi képpen sem mert azzal csak a gyengeségedet tükrözöd és arról nem is beszélve hogy tönkre fog tenni ( megint csak TAPASZTALAT)Keress hobbit , munkát, vagy tanulj továbbra is ( ha sulis vagy akkor munkát még ne xD ) barátkozz NORMÁLIS emberekkel akiknek nem lételemük a pia, hanem tényleg normálisak elvagy velük, elhülyültök ( és ehhez nincs szükség piára, mert akinek ehhez piára van szüksége...nos azt szívből sajnálom)Ne add fel semmiképpen sem mert azzal tényleg csak azt bizonyítanád hogy " Legyőztek". Mert akik öngyilkosok lesznek azok mind elfogadták hogy le lettek győzve!

2010. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg nem az unatkozás lehet akkor a kulcs, te magad írtad, van mivel foglalkoznod.


Ami az életedből hiányzik, az egy "valaki/k/".

Mi a jó az életben?

Ezt a kérdést már én is sokszor feltettem magamnak. Ha nem tudsz rá válaszolni, az azért van, mert a rossz dolgokat látod, és ez elvonja a figyelmedet a jókról.

Az élet az egyetlen igazi értékünk az életben. Ne akard ezt eldobni egy ilyen, sötétebb időszak miatt. Jön majd szebb, újabb, boldogabb- ha képes vagy kivárni. Az élet völgyekből és hegyekből áll.


Keress valakit, aki foglalkozik veled. Lehet barát, szerelem, akár rokon, akárki. A lényeg, hogy érezd, hogy érsz valamit. Azokért az emberekért (is) érdemes élni, akik szeretnek. Önző dolog lenne eldobni az életed, tudva, hogy ők mennyit szenvednének miattad. Ha körülnézel, biztos akad ilyen ember...


Fejet és mosolyt fel!

2010. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!