Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom az életem! Mit tegyek?

Unom az életem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kis faluba élek és kb 300 lakosa van. A suliba is csak 32-en járunk... általában innen a mi falunkból ( több faluból jönnek gyerekek kb 2 km-re van tőlünk még kb 4 falu...) na szóval innen a faluból kb. 5 járunk. Nincs élet ebben a nyavalyás faluban. BULIZNI AKAROK! ÉLNI AZ ÉLETEM DE ITT??? Hazaérek egyből számítógép ( amit már tökre unok de nem tok mást csinálni)aztán tanulás... szerelmem nincs akit követhetnék stb.. nem tudok mit csinálni kb 1 órán belül megtanulok és utána csak unatkozok..kérlek adjatok tippeket
2011. okt. 6. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el bringázni, motorozni, autózni.
2011. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Szerintem költözz el! Pl.Pestre.Én is ott lakom és ott soha nincs unalom.
2011. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a falutokban egy értelmes felnőttel, és kérd meg, hogy szervezzen nektek programot. Amúgy ha írsz üzenetet arról, hogy hol laksz, mi érdekel, stb. (akár privit), megpróbálok segíteni akár neten keresve, akár viszonylag nagy ismeretségi köröm révén. Nem megoldás elköltözni, - akkor egész Magyarország egy nagy Budapest lesz???
2011. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!