Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik nem tudták megvalósítani...

Akik nem tudták megvalósítani az álmaikat, nem értek el semmien sikert az életben, sem a munkájukban, Hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Nem értem el a céljaimat, a vágyaimat, mindent egy lapra tettem fel, ahhoz füztem álmokat, de kudarcot vallottam.

Èpp most folyik ki a kezemböl az életem és nem tudom mihez kezdjek,hogy viseljen el. Persze fizikailag megleszek, de nem tudom lelkileg,hogy tegyem túl magyam rajta.

Azt hittem, most leszek valaki de csak egy senk maradtam.

Akik vészeltek már át hasonló válságot,

hogy álltatok fel és mi lett veletek azóta? Mit csináljak, hogy ne érezzem magam ilyen kutyául?



2016. jan. 19. 19:32
 1/6 Bob the builder ***** válasza:
a legtöbb alkoholista lesz
2016. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hozd ki magadból a legjobbat.. Tűzz ki új célokat.. Állj fel a padlóról és menj tovább
2016. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig is nagy sikerekre vágytam, talán még most is arra vágyok. Eddig még nem sikerült elérnem, de nem adom fel. A lényeg az, hogy mindig legyenek olyanok körülötted, akik megbecsülnek, akárhogy is alakul az életed.
2016. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lélekben mindenki haldoklik. A mélypont mindenkinek eljön egyszer, a sikereseknek is, legkésőbb haláluk órájában. Azzal, hogy a karrieredre és a sikereidre összpontosítasz, saját magadat hanyagolod el. Kinek akarsz bizonyítani? Másoknak? Vagy magadnak? Azzal, hogy te is értékes ember vagy? Ez csak az egó etetése. Nem kell bizonyítanod semmit senkinek. Álmok, életcélok, ez mind az elméd kreálmánya. Erőlteted azt, ami szerinted neked megfelelő? Milyen alapon, ha saját magaddal sem vagy tisztában? Az élet majd letesztel. A magad által választott úton vajon kiállod a sors által állított akadályokat? Vajon megéri a szenvedést? Azt kapod majd amit elképzeltél magadnak?

Az életben nem a célok a fontosak, hanem az alkotási folyamat. A szerencsésebbek még haláluk előtt meghalnak lélekben, és rájönnek, hogy igazából semminek sincs jelentősége. Azok csak címkék. Hogy a múltat hogy lehet feldolgozni? Sehogy. Felejtsd el, az már nem Te vagy. Ha depressziós vagy, akkor ne nézz nyomasztó filmeket. Ha fáj a múlt, hát akkor ne gondolj rá, és nem fog fájni. Kaptál egy teljesen új életet némi kezdőtőkével, és ehhez nem kellett fizikailag újjászületned.

2016. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra ha majd egyszer meghalsz annál kevesebbet vesztesz el, elvégre minden amit felépítünk vagy elérünk az életben úgyis véget ér a halállal. Így legalább nem vesztesz sokat.
2017. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Foglald el magad valamivel ami elteri erről a figyelmed. Pl nézz animét, sorozatot, sportolj,rajzolj vagy ilyesmi. Nekem ezek segítettek.Tűzz ki könnyebben elérhető célokat,így lesznek pozitív sikerélményeid.Nem vagy senki, csak olyan álmokat tűzz ki amit meg is tudsz valósítani.
2019. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!