Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám mindezt megvalós...

Hogyan tudnám mindezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
Tudjátok, nem vagyok az a nagyon elfoglalt ember, mégis nap, mint nap ezernyi ötlet és gondolat áramlik a fejemben, ezekre mind képes volnék csupán nem tudok felállítani magamban egy sorrendet. Minden nap végén azon kapom magam hogy eltelt megint az idő és semmit sem valósítottam meg vagy csak keveset. Hogyan tudnám magam ösztönözni? Nem akarom lejjebb adni egyik tevékenységemet sem és mind egyforma szinten érdekel.
2012. jún. 12. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Elhatározom->Eltelik az idő, nem tetem meg->Magamat rágom,hogy miért nem fordítottam rá több időt->Elhatározom, hogy holnap megteszem..és így tovább..

Egy ideje alvási problémákkal küzdöttem...volt, hogy már nem is éreztem, mennyire késő van, mert átállt a szervezetem..

Ekkor mondtam, hogy kell valami ösztönzés...

Beállítottam az ébresztőt és minden este 20:00-kor csörgött az óra..volt 1 órám a fürdésre, tisztálkodásra egyébre..aztán 21:00-kor szintén megszólalt az ébresztő...Elmentem aludni..ezt kb egy hétig csináltam és

átszoktam..aztán ment e nélkül is..

Nem tudom neked mik a terveid, illetve, hogy azok milyen időpontra esnek, de ha teheted ,tanácsolom, hogy te is állíts be egy ébresztőt. Akár azt a zenét ami motivál..az legyen az ébresztőhang...Ha már a telefonom is nyaggat engem, én tuti fordítanék időt arra a bizonyos tevékenységre:D

Sok sikert:)

2012. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez egész jó ötlet, kössz a tippet :D
2012. jún. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!