Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egoizmusa tönkreteszi a...

Az egoizmusa tönkreteszi a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Van egy átlagos külsejű, átlagos eszű, átlagos stb. barátnőm aki idegesítően nagyképű, beképzelt és egoista. Istennek képzeli magát és sok kis sz@rnak a többi embert. Szeretem őt,de ezt a hibáját már nem birom tovább elfogadni! Nem szeretném,hogy végetérjen a barátságunk,de észrevettem,hogy az utóbbi időben már nem szeretek vele beszélgetni,mert úgyis csak magát fényezné. Mit csináljak?
2010. márc. 27. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 15 éves lányok vagyunk.
2010. márc. 27. 20:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit hanyagold, utána hátha észleli, hogy valami nincs rendben. Nálam bejött.
2010. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Törd le az önbizalmát, ha valami rossz történik, mondd, h az ő hibája, és kezdd el magad fényezni. Vajon mit szól ha látja, h olyan vagy, mint ő?
2010. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a viselkedés nem menne olyan jól,mert tudom,hogy én nem ilyen vagyok. Ha viszont mégis így kezdenék el viselkedni ahogy ő, rohadtul nem lenne megoldás,mert a nem magamat adnám. A barátság egyik alapja viszont az őszinteség.
2010. márc. 29. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

ÉN is alapvetően EGO-s vagyok. De ne tévesszen meg, egy átlagos embernek ált. azért van egója, mert nem néz ki jól, és ő is tudja ezt. És próbálja elterelni ezzel a figyelmét az embernek, hogy ő most csodálja magát. Minden ilyen ember azért játsza el, hogy ne égjen be. Én egy picivel az átlag felett vagyok kinézetileg... és nekem is van, pedig nagyon nem kéne... próbáld meg rávezetni h rohadtul nem az mint aminek gondolja magát.

2010. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!