Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan menthetném meg a...

Hogyan menthetném meg a barátságunkat?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm sose volt megnyílós típus. Sok ember van mindig körülötte, de őket csak havernak nevezi. Nekem mégis elmondta a titkait. Én mostanában elég magányos vagyok, ezért nagyon nagy szükségem lenne rá. Nem tudunk sokszor találkozni a távolság miatt. A gond az, hogy eddig mindig én mondtam, hogy találkozzunk ő meg legtöbbször lemondja mert, hogy az osztályával bulizni KELL. Azért kell mert, ha nem menne, akkor kiközösítenék, és úgy járna mint én. Idegesít, hogy mindig talál mást és nincs is szüksége nagyon a talikra, mert az "msn-hez van hozzászokva" és ő jól érzi magát mással is. Nem érzem, hogy szüksége lenne rám és ez nagyon rossz. Nem egy legjobb barátnőnek való típus, de én mégis szeretem. Ha nem ismerném, azt hinném nem szeret. Mit csináljak, hogy neki is hiányozzanak a talik?Már az sms-ekre se nagyon reagál. Régebben, mintha fontosabb lettem volna neki, amikor nem bulizott minden hétvégén. Akkor még nem találkozgatunk, mert még nem engedtek el hozzá. Mostmeg, hogy engednek már nincs ideje, vagy nem tudom.
2010. máj. 2. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudnád elérni,hogy hiányozz neki,hogy Te sem keresed 1-2 hétig:)Ha ezek után sem reagál akkor mond meg Neki,hogy nem akarsz ráakaszkodni csak nagyon hiányzik Neked.Szerintem a bulizás csak kifogás,hogy ne keljen Veled találkoznia:(Ha lekoptat akkor nincs több ötletem:S
2010. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... másnaposan én se szívesen találkoznék vele.
2010. máj. 2. 13:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha megmondom neki, hogy megváltozott, akkor mindig elkezdünk vitatkozni, szóval az nem használ.
2010. máj. 2. 14:49
 4/10 haggyámán ***** válasza:

Mindig minden ember változik, nem várhatod el, hogy ő is mindig ugyanolyan maradjon.

Próbálj meg egy párt találni magadnak, vele mindent megoszthatsz, és még melletted is lesz mindig.

2010. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nekem ő rá van szükségem. Nem esik jól, hogy hanyagol, mert fél attól, hogy kiközösítik.
2010. máj. 2. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de komolyan elhiszed, h azért nem AKAR találkozni veld SOHA, mert nem akar kihagyni egy bulit sem?
2010. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:(

csak nem értem, hogy eddig mért akart.

2010. máj. 4. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

hümm..

szerintem se keresd fel 1 - 2 hétig..azis lehet,hogy eltitkol elöled valamit amit szégyel vagy iylesmi..azóta történt valami?

2010. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kitalálta h hagyjuk egymást. kiharcoltam, hogy legalább msn-en beszéljünk, de már csak megszokásból mondok el neki mindent. nem bízok benne. nem tudom mi történt.
2010. jún. 11. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:

elözö vagyok

na szerintem akkor erröl van szó,hogy titkol elöled valamit,és nem akarja elmondani,vagy hallott valami pletykát,amit elhisz,és távolodik...

2010. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!