Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tönkreteszi az életemet a...

Tönkreteszi az életemet a szépség. Utáljam a szépet, mert csúnya vagyok? Miért érzem rosszul magam, ha a szépségről van szó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ennek a szörnyűségnek már sosem lesz vége, és én nem akarok így élni. Lehet valaki ezt szánalmas nyafogásnak véli, de próbálja már ki legalább egy hétig! Véleményem szerint a legkínzóbb halál is leányálom ennél. Mi a megoldás? Miért kellenek ilyen életek? Megmondaná nekem valaki? S miért én? Miért nem ő? Ő miért kapta ezt, és én miért nem? Ő miért egy kiálhatatlan boszorkány, és én miért vagyok egy rendes ember? Miért vannak ezek? Évek tűröm az emberek lenézését, meddig fog még ez menni? Meddig?
2011. jún. 17. 17:32
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:
Elolvastam, együtt érzek de tanácsot nem adhatok.
2011. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
P O N T O S A N ez jár a fejemben. dreamonlora@hotmail.com
2011. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ő miért egy kiálhatatlan boszorkány, és én miért vagyok egy rendes ember?"


Ő miért gondolja ugyanezt magáról? Miért gondolja mindenki ugyanezt magáról?

2011. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szépség relatív. Tudom, elcsépelt. De igaz! Először is neked kell megtalálnod és kihoznod magadból a szépet. Utaná mások is meglátják. Fő az önbizalom! :)
2018. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!