Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosságkor mi zajlik le...

Öngyilkosságkor mi zajlik le az ember fejében?

Figyelt kérdés
Konkrétan a halála előtti percekben mire gondol?
2010. márc. 27. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim válasza:
81%
Aki erre válaszolhatna már valószínűleg halott...
2010. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
80%
nem biztos, hiszen egy csomó embernek meghiúsult már az öngyilkossága
2010. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
87%
Mert? Sztem biztos vannak jó páran, akik megkísérelték, de nem sikerült, most pedig a gép előtt ülnek.
2010. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
29%
Majd valami EMO-s elmeséli!
2010. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
62%
Biztos azon gondolkodnak hogy mi van a túlvilágon
2010. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
45%

Én csak azt tudom, hogy mi villan át a szúnyog agyán, mikor nekirepül a szélvédőnek.

A segge.

2010. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
82%

Én egyszer majdnem megtettem!

És én azokra a dolgokra gondoltam amik oda kényszeritettek hogy kisérletet végezzek el!!

A család a szerelmem aki elhagyott és még ehez hasonló dolgokat!

Hogy engem senki nem szeret de a sirástól annyira debis lettem hogy majdnem magamba vágtam a kést csak elötte az volt a baj hogy felhivtam valakit de nem mondtam semmit csak sirtam és ha ő nem nyit be azon az ajtón akkor már nem lennék!Ha persze sikerült volna!

Azután én pszichiátriára jártam és mindne rendbe jött ugy érzem szeretnek, persze egy ember nem aki akkor a barátom volt mert már akkor se jártunk!

2010. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
18%

ma 20:56

Akkor Te nem is akartál öngyilkos lenni, csak szerepelni, felhívni magadra a figyelmet, hogy "szeressetek már végre"!

Na ez a szánalmas kategória.

Bocs de nekem nehezemre esik elfogadni, hogy valaki labilis természet és ilyeneken töri az agyát, ahelyett, hogy megoldaná a problémáit!

2010. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
76%

Off:

20:47...ez olyan hülyeség,mostanában az öngyilkosságról mindenkinek az a genny ímó jut eszébe.Nem minden lelki beteg ímós,és egy ímós se lelki beteg max. játssza az eszét...

Visszatérve: egy barátnőm próbálkozott egyszer,azt mesélte,hogy végig gondolt mindent,az egész életét és már azt kérdezte hogy mi ütött belé,hogy ezt akarja,hisz' ot van a családja stb. , végül nem tette meg.

2010. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim válasza:
35%
Az zajlik le hogy este minusz 20 fokba kikéne menni fél méteres hoba gyomlálni mert nincs mit nézni ugyanis kikötötték a villanyt XD
2010. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!