Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinalnátok a helyemben...

Leotekkenfan kérdése:

Ti mit csinalnátok a helyemben? Többi lent

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy nem tudom hogy mit kezdjek magamal. Most egy gimiben vagyok első éves de csak azért iratkoztam be mert még nem tudtam mi is akarok lenni. Most már egy fél éve itt vagyok és hát hogy is mondjam nem nagyon jött be az iskola... Az osztálytársaim enyhén szólva is köcsögök, és a suli is nagyon nehéz most félévkor 3-ból buktam... Hiányoznak a régi osztálytársaim :c. És arra jututam hogy kiszeretnék iratkozni. Na ez így szép és jó de hogy hova azt nem tudom hiszen eleve ezért jöttem ebbe a suliba. Tavaly kitöltötem egy ilyen pálya választási tesztet és az jöt ki hogy nekem a táncolás lenne való. Először ezen jót derültem, aztán ahogy jobban bele gondoltam nem is tartotam annyira rosz ötletnek. Szóval szerintetek érdemes lenne be iratkozni egy tánc suliba full tapasztalatlanúl?

A helyes írási hibákért bocsi és azért is ha rosz kategóriába tettem a kérdést. >_< 15/f



2016. jan. 25. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod azt hogyha a jelenlegi sulidban nem sikerült beilleszkedni, akkor az újba fog sikerülni? Köcsög mindenhol van. Én a helyedben nem adnám fel és nem futamodnék meg, de annyira közel áll hozzád a tánc, hát akkor iratkozz át...
2016. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól még hogy átmész egy másik suliba nem fog megoldódni a problémád. Az új suliban is lehetnek köcsög osztálytársak. A táncsuli pedig zéró tapasztalattal egy teszt és amiatt hogy picit tetszik a pálya nem túl jó döntés. Elhiszem hogy nehéz a mostani helyzeted de adj magadnak még egy kis időt hátha belerázódsz. Próbáld megoldani a problémát ne menekülj. Ja és a szüleid mit szólnak a dologhoz? Bárhogy is döntesz sok sikert neked! :)
2016. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 évesen már csak hobbi célból érdemes elkezdeni táncolni. Élversenyző már nem lehetsz. Háttértáncos még csak-csak, ha vannak ismerőseid a szakmában, de abból nem fogod megszedni magad és pár év után kiöregedsz. Tehát ez a hajó már elment, kb 10 évvel ezelőtt.


Nézzél meg másik gimit vagy szakközepet, erre jó a nyílt nap. Amelyik tetszik, oda átjelentkezel. Utána irány az OKJ. Tanulj jól fizető szakmát (sok fizikai munka ilyen).

2016. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!