Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnál is így van ez? És mit...

Másnál is így van ez? És mit tud ellene tenni?

Figyelt kérdés

Én egy olyan dologgal küzdök, (amivel talán minden második nő is), hogy a mellkasomat, a hasamat a derekamat pihe szőrök borítják (hasi tájon már nem tűnnek annyira pihének).

Szeptember vagy oktobóer táján életemben először nagy nehezen elmentem nőgyógyászhoz, aki 'úgy' nem vizsgálhatott meg, mert még szűz vagyok, így hát csak ultrahangozott + megnézettük a férfi hormonjaimat. Még ugyan azon a héten mehettem is vissza a lelettel, amin az állt, hogy teljesen egészséges vagyok, egyáltalán nem magas a hormonszintem, nem tud mire gyógyszert iratni, nem lát problémát. Azt mondta nem tudja mitől alakult ki rajtam ez a zavaró dolog.

U.i.: picit lehet hosszúra sikeredett.



2016. jan. 25. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem az "egészség" kategóriába írtad, gondolom, hogy csak vigasztalást vársz. Nos: egy kis pihe nem gond.
2016. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan,sőt nálam nem is annyira pihés.Én is rendben vagyok,nálam örökletes,anya is elég szőrös. L.
2016. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!