Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnátok, ti hogyan/...

Ha választhatnátok, ti hogyan/mikor halnátok meg/illetve hogyan semmiképp?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Most rögtön szeretnék álmomba.

Semmiképp: Megnyúznak, elégetnek, vízbe fulladok, élve eltemetnek

2016. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Azt nem tudom, ennyire előre nem tervezek. Viszont amit nem szeretnék, hogy lelőjenek, és hogy ne zuhanjon rám semmi.
2016. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan? Nem tudom, még egyik módszert sem próbáltam. A halál lényegében mindig ugyanaz, csak vannak esetek amikor előtte jobban fáj. Ha nagyon fáj, akkor az adrenalintól elkezded élvezni a dolgot. Az gondolom olyan lehet, mint amikor dugás közben valaki belehal az orgazmusba. Persze lehet hogy tévedek.

Hogy mikor? Olyan nincs hogy mikor, mert az utolsó pillanatban mindig meggondolod magad.

2016. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én minél később szeretnék meghalni, lehetőleg természetes halállal.

A legrosszabb halál szerintem a vízbe fulladás lehet, ugyanis én egész életemben rettegtem a fuldoklástól és a vizet is mindig gyűlöltem.

Olyan halállal sem szeretnék meghalni, ami megalázó számomra.

Még mindig inkább testileg legyen fájdalmas, mint hogy szégyenkezzek.

2020. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!