Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki lenne képes meghalni a...

Ki lenne képes meghalni a hazájáért?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha az ugynevezett 'hazaert' meg kell halni, akkor onnan huzni kell a p*csaba. Attol, hogy en meghalok, senkinek nem lesz jobb, se a gyerekeimnek, se nekem, se a szomszednak, csak a tetves politikusoknak.
2016. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én öngyilkos akarok lenni, nekem nem jelentene problémát.
2016. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én az igazságért.
2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem halnék meg érte.
2016. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hasznos lenne mert ha esetleg egy háború során, ha meg nem is halsz de a hazát szolgálod s túléled fel néznek rád a fiatalok...én nem tudnám eldönteni, hogy igen-e vagy nem de ha eljönne az idő eldönteném...
2016. febr. 1. 21:31
 6/17 anonim ***** válasza:
Magában a hazában is már harcok folynak, többnyire az elvekért, a becsületért, az igazságért. De ezekről a hősökről nem igazán hallani, mert a jórészük mind odaveszik.
2016. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

'fel néznek rád a fiatalok'


sokra megyek vele, ha a gyerekem apa nelkul no fel. meg ugye a II. vh-ban meghalt magyar katonakra is hogy felneztek a fiatalok, amikor a vesztes haboru utan a kommunistak atvettek a hatalmat...

2016. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja mq senkinek semmi nem fontos....
2016. febr. 2. 18:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sokan értenék ennek a szónak a jelentését. Miért halnának meg azért, amiről azt sem tudják, hogy micsoda?
2016. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hat igen. szerintem a 'haza' az kene hogy legyen, ahol nem akarnak az allami hivatalok lepten-nyomon megalazni es kulonbozo 'szolgaltatasok' araval lehuzni, ahol az oktatas tenyleg mindenki szamara elerheto es nem csak a kormany allaspontjat tukrozo tankonyveket lehet hasznalni, ahol mukodik az egeszsegugy es nem peneszes falu korhazi szobakban fekszenek a betegek, ahol a kormany tagjai es barataik, rokonaik, uzletfeleik nem csatornazzak at a sajat zsebukbe a kozpenzeket, hogy abbol aztan stadionokat, meg kisvasutat epitsenek a fonok szorakoztatasara, ahol a tanaroknak nem maguknak kell kretat, papirt vasarolniuk hogy tanithassanak, satobbi, satobbi, satobbi. a 'haza' ilyen szempontbol egyaltalan nem egyezik meg azzal a hellyel, ahova veletlenul szulettunk, es amelynek a lakosaival ugyanazt a nyelvet tanultuk meg eloszor.


nyilvan le leszek pontozva nullara, de a fentiek szellemeben Magyarorszag jelenleg a lakohelyem, de nem a hazam...

2016. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!