Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Help mit tegyek nagyon elronto...

Help mit tegyek nagyon elrontottam a beilleszkedést középsuliba?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul sikerült a beilleszkedés középsuliba. Viszonylag értelmes iskola tele normális emberekkel értelmes érett emberekkel.

Én meg oda mentem és egyszerűen adtam a hülyét a tanárok is úgy tudnak hogy az a gyerek ott nagyon buta az ofvel is sikerült összeveszni kréta dobálózás miatt.

Egyik csaj szerint az osztályba pszichopata vagyok

de én tudom hogy nem vagyok idióta normális vagyok csak ha egyszerűen bemegyek akkor kikapcsol az agyam és tiszta hülye vagyok , pedig azt szerettem volna hogy úgy ismerjenek meg hogy normális vagyok..

Most úgymond jóval több barátom van mint általánosba de mindenki úgy ismert meg hogy hülye vagyok.

Érdemes változtatni vagy hagyjam már örökre így fognak rám nézni?

Egyszerűen nem tudok csendbe maradni és valami hülyeséget muszáj hozzáfűznöm a dolgokhoz valami arra késztet.

Segítsetek ez normális? Mit tegyek?



2014. dec. 5. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Az általános iskolába elég bolond osztálytársaim voltak
2014. dec. 5. 16:19
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek hogy barátnőm se lesz ez miatt és puhap***ű leszek...
2014. dec. 5. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Neharagudj... Erre nincs értelmes válasz :(
2014. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne sajnálj írj valamit
2014. dec. 5. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy legyél magad és érezd jól magad.

Viszont egy dologra figyelj oda. Senkit se bánts meg! (és tanulj).

2014. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem... semmi baj veled. Sokkal jobb társaságod lehet mint egy komoly embernek. Nem kell "normálisnak" lenni. Az unalmas. Annyi, hogy a tanárokkal legyél tisztelettudó és órán ne hülyéskedj. Bár néha akkor is lehetnek vicces beszólásaid. Szóval ne változz meg, csak nem kell minden percben hülyéskedni. Mer az fárasztó
2014. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2014. dec. 6. 22:51
 8/8 anonim válasza:
Esetleg fektessél energiát inkább abba, hogy megfigyeled a többieket, hobbijaikat, természetüket, és akikkel a legjobban tudsz azonosulni kezdjél el nyitni feléjük. Akár később ha bizalmasabb barátok lesztek elhintheted azt a mondatot is, hogy örülsz, hogy így alakult a helyzet, és adtak egy esélyt neked, hogy megmutasd egy másik arcodat is, meg örülsz, hogy nem szűk látókörű emberekkel vagy körülvéve, hanem kellőképpen érett egyénekkel, akik tudják, hogy az embernek több "arca" van, és ez szituációtól, különféle külső-belső hatásoktól is függ. Hajrá! Nem te leszel az egyedüli, aki kicsit "letéved" az útról.
2014. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!