Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosságon gondolkodók és...

Öngyilkosságon gondolkodók és túlélők! Gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Gondoltatok már arra, ha nektek már úgyis mindegy, és meg akartok halni, hogy eltesztek láb alól pár rossz embert is?
2010. júl. 24. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vagy hogy felajánljátok a szerveiteket?

De amugy ez se rossz ötlet. Lopjatok egy nagy benzinszállító kamiont és hajtsatok bele Ózdon a hétesbe, vagy Miskolcon az avasba!

2010. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy berohanok 1 boltba és telezabálom magam édességgel és elrohanok.
2010. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Semmit se mernék, mi van, ha túlélem? Viszont adnék fel apróhirdetést, hogy aki gyilkolni vágyott, most megteheti, én lennék az utolsó tanú rá... Hát nem szép dolog segíteni embertársaidnak beteljesíteni az álmaikat?


Persze nem gondoltam még öngyilkosságra. A szökésről tudom, hogy érdekesebb, a halál utáni izéről meg inkább csak mások feltételezik.

2010. júl. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen gondolkodtam rajta és tettem is ügy érdekében.
2010. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsóelőtti! Te akkor elég béna öngyilkosjelölt lehetsz, ha azon agódsz, hogy nem tudsz sehogysem meghalni. XD
2010. júl. 24. 15:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolkoztam rajta ellopnék 1 benzin szállító kamiont felszerelném c4-el és magammal vinném az összes cigányt, aki kibírta nyírni azt a szegény öregnénit :(
2010. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hétesbe
2010. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

persze! és a szervfelajánláson is ha meghalnék

gondolkodtam, de csak 1-2 hónapig aztán pszichológus és nem azt mondom, hogy most minden szuper, de nem érdekel az öngyilkosság csak az önpusztítás:))

pár rossz embert? nah abból van egy pár, úgy 40 körül, mire mindenkit megölnék, filmet is csinálhatnék, de előtte még szemétkednék velük!!!

2010. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert ha én öngyilkos akarnék lenni, de előtte dühömben megölnék pár embert, a végére kitombolnám magam, megynugodnék,és emiatt szívnék egész életemben
2010. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ha bekerültél a börtönbe, akkor ideges lennél hogy elba..ltáztad az életed és megöngyilkolnád magad.
2010. júl. 24. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!