Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha van egy gyerekes...

Baj ha van egy gyerekes oldalam is?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és sokszor megkapom, hogy gyerekes vagyok. De én nem értem ebbe mi a rossz. Úgy értem ez tényleg probléma? Ha kell komoly vagyok, van egy komoly oldalam is, lehet velem mindenről beszélgetni. Ugyanakkor igen van egy oldalam ami gyerekes, hiszen végülis nem rég még gyerek voltam és most sem vagyok igazán felnőtt.Például sokan gyerekesnek találják, hogy szeretek nevetni sok mindenen vagy például szeretek néhány animációs filmet. De ezeken nem tudok változtatni. Ezeket kikéne nőnőm? Vagy szerintetek?

2016. febr. 4. 09:13
 1/4 anonim válasza:
Van akinek ez gond, nekem spec nem, a párom 47 de szerintem viszi a pálmát :-D Persze, helyzet válogatja, mert van amikor komolyabban kell viselkedni, de magunk között, állandóan ökörködik és nekem a rettentő savanyú néma exem után ez igazán üdítő :-) Szóval ne foglalkozz másokkal, légy önmagad, lesz akinek bejössz, lesz akinek nem.
2016. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem apukám 57 éves,tesóm gyerekeivel szokta nézni a meséket,konkrétan a Mása és a medve-t, múltkor a gyerekek elmentek,apukám meg felpattant,hogy ő megy tvzni,kezdődik a Mása és a medve. Mi jót nevettünk rajta,de egyébként tényleg elvonult mesét nézni. Szerintem ez vicces. Én azokat, akik csak komolyak tudnak lenni, fásultnak tartom. Senki kedvéért ne változz ilyen értelemben,ez vagy te,vagy kinövöd, vagy nem,és ha nem,kinek ártasz vele?
2016. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha nem felejted el, milyen gyereknek lenni. A felnőttélet nehéz, felelősségteljes. Néha visszavágyik az ember a gyerekkorba. Egyébként én is nézem Mását /oroszul/, olvastam a Harry Pottert és gyerekdalokat is hallgatok. Nagyon régen voltam gyerek...:D
2016. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz komoly lenni, amikor a helyzet úgy kívánja, akkor szerintem nem baj, sőt előny.
2016. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!