Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdjem le a halálfélel...

Hogyan küzdjem le a halálfélelmemet?

Figyelt kérdés
azért van halálfélelmem, mert attól félek, ha meghalok, és miután eltemettek felébredek. olvastam már ilyenekről és ez valahogy belémrögződött, nem tudok a gondolattól szabadulni. érzett-e már más is ilyet?
2016. febr. 6. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


Ettől nem igazán kell félned, a mai világban szinte lehetetlenség, hogy ez megtörténjen, de alapból nem történt túl sok ilyen eset, de mikor megtörtént, kb 2-szer, azt nagydobra verik.


Nem tudom, hogy ezt hogy tudnád leküzdeni, de szerintem ha elég erősen koncentrálsz és megérted, hogy milyen alaptalan a félelmed, akkor megnyugszol, esetleg pszihomókushoz is mehetsz.

2016. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezert valaszd a hamvasztást. En mondtam a csodomnak, hogy amikor egyszer meghalok, a folyó vizebe szórják a hamvaimat
2016. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csalodomnak*
2016. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
O, hogy en mennyire nem tudok irni. Csaladomnak*
2016. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a hamvasztás egy ideig meg is nyugtatott engem, de aztán meg az jutott eszembe, hogy mi van ha hamvasztás közben, mikor már betoltak, ébredek fel. pláne, hogy most már olyan hamar viszik hamvasztani az elhunytakat, és még aznap el is hamvasztják őket. régen úgy tudom sokat kellett várni a hamvasztásra.
2016. febr. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!