Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki tud jó, pontos EQ...

Valaki tud jó, pontos EQ (érzelmi intelligencia) tesztet? Mert én kitöltöttem egyet, és az alapján az jött ki, hogy az átlagosnál alacsonyabb érzelmi intelligenciával rendelkezem, pedig én egy nagyon érzelmes ember vagyok.

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyiket töltötted ki ?
2016. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az EQ tesztek nem igazán terjedtek el. Jelenleg tized annyi teszt sincs, mint az IQ tesztekből.
2016. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt

[link]

2016. febr. 9. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a neten fellelhető IQ, EQ, AQ tesztek nem igazán megbízhatóak. Nekem mindhármat szakember csináltatta velem és egyenként vagy 4-5 oldalas elemzést kaptam róla. Szóval ne lepődj meg, ha a netes tesztek eredmény eltér attól, amit te magadon tapasztalsz.


Ja, kitöltöttem a tesztet, amit linkeltél. Már a kérdések szintjét nézve is igencsak felületes, összecsapott darab. Nekem is ez jött ki: "A lehetséges összpontszám: 54 amelyből Ön 21 pontot ért el .

A kérdőívre adott válaszai alapján Ön valószínűleg az átlagosnál kissé alacsonyabb érzelmi intelligenciával rendelkezik. " stb.

2016. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ezt próbáld ki:

[link]


Empátia kvóciens teszt. Regisztrálni kell hozzá de lényegesen jobban hasonlít arra, amit anno szakemberrel csináltam és nekem az eredmény is szignifikáns lett.

2016. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!