Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? (tovább lent. )

Mit tehetnék? (tovább lent. )

Figyelt kérdés

annyira úgy érzem hogy egyedül vagyok..:S nincs akire számíthatnék.Az iskolában is..mindig megy a vita az osztályban és azt érzem hogy utálnak.Félek is hogy mi lesz ha elkezdődik a suli.

Egész nyáron csak egyik barátnőmmel tölöltöttem néha egy napot..Benne bízok meg a legjobban.. Egészen kis korom óta ismerem..Rajta kívűl Nincsenek igaz barátaim.. Nehezen is barátkozom mert vertek már át és kell egy kis idő hogy valakit közel engedjek magamhoz..Mit csináljak hogy lengyenek igaz barátaim?:(

13/L


2009. aug. 27. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyílj meg, de vigyázz hogy ne tűnj naivnak. Én sem szerettem az általános sulis osztályomat. Volt pár barátom, arra elég volt hogy ne legyek egyedül, a középsuli viszont baromi jó volt , az egyetem meg egyszerűen mesés :) Nálunk rétegződtek a lányok aszerint hogy ki mielyn szép meg mekkora a melle..uuristen ütni tudtam volna őket...sajnos azok akik iylenek voltak, a mai napi így is maradtak, és nagyon sokat röhögök az iwiw fotóikon, mert mind elhízott pedig jaj de büszkék voltak anno magukra :P Na állj hozzá pozitívan ésakkor kihúzod ezt a pár évet ;)
2009. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre egyetlen megoldást tudok, erősnek kell lenned lélekben.

Az, aki fél megnyílni mások előtt, fél magához közel engedni másokat, nem fog annyi lelki sérülést szerezni, cserébe elkerülik az valódi emberi kapcsolatok is.


Ebben a korban pont ennek van itt az ideje, amit írtál. (Talán nem veszed cinizmusnak.) Mindenki átesik ezen több-kevesebb sikerrel és ez is egy meghatározó korszak az életben. Van aki hosszú időre bezárul, mások elfásulnak, de olyan is van, aki ráébred a valós erejére és arra, hogy ez egyszerűen így működik.


A nagyon erős emberek lelkét ha meg lehetne nézni valamilyen eszközzel, azt látnád, hogy tele vannak hegekkel. Ami azt jelenti, hogy valaha nagyon mély sebeket szereztek, de ezek mára teljesen begyógyultak. Vannak olyan sebek, amik nem gyógyulnak be maguktól, ezekhez az ember vissza-visszatér. Némelyik el is gennyesedhet a szó átvitt értelmében, ezek nagyon sok fájdalmat okozhatnak a gazdájuknak. És van, amikor egy már begyógyultnak hitt heget feltépve derül ki, hogy az alatt még ott a fájdalom. Ez ilyen. Így működik. Lehet tagadni, vagy elfogadni. Más választás nagyon nincs. ;)

2009. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!