Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem voltunk még együtt...

Miért nem voltunk még együtt (úgy)?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, ő 21 én 19. Mindketten még soha nem csináltuk, gondolom emiatt nem mer egyikünk sem kezdeményezni. Kérdeztem, hogy akar e, azt mondta hogy nem olyan fontos neki + még éretlenek vagyunk ehhez. Ez tuti kamu, mert éreztem, hogy amikor pl megölel akkor "ott izé." Kezdek ebbe belebetegedni, folyamatosan AZ jár az agyamban, mégsem merek lépni... félek, hogy nem akar és nem tudom mit csináljak, nagyon gátlásos vagyok. Szeretjük egymást pedig. Komolyan nagyon rossz érzés, nem normális ez a kapcsolat szerintem. Már arra is gondoltam, hogy keresek valakit a neten azért, hogy... tudjátok. Azért itt írom a témát, mert máshol elviccelnék. Lehet itt is, de szerintem nem.


19/L


2016. febr. 9. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van valakije ezért téged nem kíván.

Keress mást.

2016. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez kizárt. Egyéb ötlet?
2016. febr. 9. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Talán tényleg korainak érzi.

Mind a ketten szüzek vagytok még?

2016. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen beszéljétek meg a dolgot őszintén.

Valószínű hogy szívből szeret de korainak érzi a témát.

Az van hogy mindenki más, van aki már 5. randi után ......

De olyan is akad aki vár vele.

Meg lehet hogy izgul hogy jól sikerülne-e a dolog.


De pont ezért kell ezt szépen megbeszélni.

Hisz egy társ azért van hogy (mindent) amit mással soha.

Nem??????? Tehát hajrá!

2016. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

el nem tudnám képzelni, hogy ennyi ideig várjunk vele...

pár hónap udvarlás után már szexeltem a barátnőimmel, igaz én már 15 évesen elveszettem a szüzességem a szintén 15 éves barátnőmmel (akivel 3 évig együtt voltam, és költözés miatt kellett szakítanunk) szóval biztos én más szemszögből látom az egészet.

mindig hosszabb több éves kapcsolataim voltak, soha nem a szexre mentem (ezt csak a miheztartás végett mondom)

azért sem preferálom a sok várakozást, mert mi van ha a szex nem jó?

a közhiedelemmel ellentétben a szex a mozgatórugója a kapcsolatoknak.

persze nyilván nem a tini kapcsolatokról beszélek, de felnőttkorban az ember már hosszabb távra tervez, és 25-30 évesen nem köti le magát egy olyan társsal, akivel a szex rossz.


"Kérdeztem, hogy akar e, azt mondta hogy nem olyan fontos neki"

na ezen mondjuk elcsodálkoztam...

21 éves létére nem sok "potenciál" van a lába között, ezt nem bántásból mondom de egy egészséges férfi ilyet nem mond, hogy "nem olyan fontos neki".

egyszóval elég töketlen, ha nem mer nálad 3!!!!! év után kezdeményezni.

én a helyedben hanyagolnám a srácot, mert aki egy párkapcsolatban is ilyen mulya, milyen lehet a való életben?

19 évesen (szűzként) egyébként elhiszem hogy kívánod már a szexet, mert a hormonok tombolnak benned ezerrel, és amúgy is ha úgy vesszük "kimaradsz a jóból", mert egy töketlen sráccal pazarlod az időd.

de komolyan, merj változtatni és lépni, mert ketyeg az óra és fiatal csak egyszer leszel az életben...

29F

2016. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az egyik legfontosabb, hogy leülj a barátoddal és megbeszéld vele az egészet.

Az tényleg nem normális, hogy valaki ennyi idő után, ebben a korban nem akar szexelni, ott valami probléma lesz.


A második legfontosabb: Ne kezdj el szexelni addig, amíg fel nem oldódsz a gátlásaid alól, mert úgy egy katasztrófa lesz a szex.

Szép lassan kell haladni, először petting, orál, ilyenek...Amíg a szex szót sem mered leírni, addig ne akard csinálni, mert szar lesz.

A megfelelő felkészültség és az ellazulás elengedhetetlen -főleg az elsőnél.


Harmadik: WTF? El ment az eszed az utolsó feltevésednél? Képes lennél félred**gni és megcsalni a párodat ahelyett, hogy leülnél vele megbeszélni? Mert így mindennek tűnik, csak jó kapcsolatnak nem.

2016. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy komolyan vettétek, és írtatok:)


Igen, mindketten szüzek vagyunk.


Elhagyni nem akarom, mert egyébként nagyon jól kijövünk.


Próbáltam már megbeszélni vele, de nem állt nyitottan a dologhoz, elterelte a témát, amikor meg nagyon próbálkoztam, hogy beszéljen, akkor mondta hogy nem vagyunk érettek, nem érzi fontosnak stb... tudom, hogy egy ilyen dolgot meg kéne tudni oldani, de nagyon szomorú hogy nem tudjuk.


Lemerem írni a sex szót, csak próbáltam burkoltam fogalmazni a dolgokat, mert ez nem a Szexualitás kategória.

2016. febr. 10. 20:32
 8/11 A kérdező kommentje:

Na még írok, csak az előbb nem volt annyi időm.


Na szóval azért nem írtam bele a sexet, mert nem akarom hogy kitöröljék a kérdésemet az adminok.


Szerintem ez pszichésen is kezd megviselni (pedig nem vagyok egy érzékeny típus, akinek pl amiatt rossz kedve lesz mert esik az eső/neki megy valaki az utcán véletlenül stb). Szóval pl. az utóbbi 2 napban napi szinten többször csináltam magamnak (4-5 alkalommal). Szerintem ez nem normális, eddig napi egyszer csináltam. Sokszor beszélek a *** témáról, poénos utalásokat teszek, meg egyszerűen szeretem, mint témát (privi levelek ezért most ne írjanak, mert nem érek rá, hogy ezzel foglalkozzak az interneten).

Amúgy nem öltözök *****san.


Felmerülhet, hogy azért nem kíván, mert csúnya vagyok. Ez nem igaz, mert hogy mondjam... hát szerintem szép vagyok. nem vagyok egoista, csak van egy egészséges önbizalmam. Lelki problémáim sincsenek (kivéve ezt a dolgot), a családom is normális, a suliban is minden rendben van. Nála szintúgy. Szóval nem lehet visszavezetni ezt a problémát az élet különböző területeiről. Remélem érthetően fogalmazok, bocsi hogyha valaki nem érti: az kérdezzen, és elmagyarázom még egyszer.


Elhagyni tényleg nem akarom, mert nagyon szeretem. Amúgy az előjátékig elszoktunk jutni, de utána valahogy nem lesz belőle semmi, csak összebújva fekszünk egymás mellett.


Nem hiszem el, hogy ez történik... beszélni nem lehet vele, többször is próbáltam ezt felhozni, normálisan. Kiderült, hogy szokta "magának csinálni", volt hogy a képemet nézte közben, ennek nagyon megörültem. :D


Próbáltam javasolni, hogy előtte igyunk egy kicsit, hogy feloldódjunk. Azt mondta, hogy kizárt, mert úgy veszélyes (a következmények miatt).

2016. febr. 10. 21:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, van néhány helyesírási hibám, remélem nem nagyon zavaró (gyakran előfordul a gykn. hogy emiatt hülyének nézik az embert) Ez azért van mert gyorsan közvetlenül írtam ahogy eszembe jutottak a dolgok, nem olvastam vissza, nem ellenőriztem stb.
2016. febr. 10. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fél attól hogy esetleg teherbe ejt.
2016. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!